Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Děsivá nehoda na Benešovsku: Kláda vletěla do AUTOBUSU PLNÉHO DĚTÍ!

Děti v ohrožení
Dnešní ráno se pro děti cestující na Benešovsku autobusem stane jistě nezapomenutelným. Z ničeho nic se do vnitřku autobusu dostala obrovská kláda, která se zastavila až o sedačku. Naštěstí se žádnému z dětí nic nestalo.

„Po osmé hodině ráno se stala na Benešovsku dopravní nehoda, při které se uvolnily z nákladního vozu kulatiny. Ty prorazily bok autobusu, ve kterém cestovalo zhruba 50 dětí,“ uvedla Zdravotnická záchranná služba Středočeského kra­je.

„Nákladní vozidlo převážející dlouhé klády, které přečnívaly ven z přívěsu, se kolem osmé hodiny ráno na sjezdu na Benešov z boku střetlo se školním autobusem převážejícím asi padesát dětí,“ sdělila pro server TN.cz policejní mluvčí Eva Stulíková. Šlo o obrovské štěstí, kdy se nikomu nic nestalo.

„Alkohol u obou řidičů vyloučili policisté na místě provedením orientační dechové zkoušky,“ doplnila Stulíková.

Mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel pro web Novinky.cz uvedl, že jeho kolegové klády rozřezali a dál zabezpečili místo nehody. Na místě podle něj pomáhal také specialista na posttraumatickou péči, protože některé děti prožily šok.

I když se nikomu nic nestalo, na místě se silně zkomplikovala dopravní situace, teprve kolem půl jedenácté se provoz obnovil.

Mohlo by vás zajímat

Další články