Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Děsivá nehoda hvězdy Upířích deníků. Nina Dobrev se vybourala na motorce a utrpěla vážná zranění

Nina Dobrev měla nehodu na motorce.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia/Instagram Niny Dobrev
Předchozí Další
+ Dalších 22 fotografií
nehoda

Hlavní hrdinka ze seriálu Upíří deníky Nina Dobrev (35) skončila v nemocnici. Herečka při jízdě na motorce nebezpečně upadla a musela pro ni jet záchranná služba. Na Instagramu sdílela snímek s ortézou a nákrčníkem. 

Hvězda Upířích deníků Nina Dobrev se momentálně zotavuje v nemocnici po pádu z motorky. Na svých sociálních sítích sdílela dvě fotografie. Na první šťastně pózuje na motocyklu a na druhé leží na lůžku v záchranném vozidle, na koleni má ortézu a na krku nákrčník. "Jak to začalo vs. jak to jde," připsala ke snímku.


Později přidala několik sérií stories už z nemocnice. "Jsem v pořádku, ale bude to dlouhá cesta ke zotavení," sdělila se smutným výrazem. V komentářích ji okamžitě podpořili její kamarádi, fanoušci i herečtí kolegové. "To je mi moc líto. Ať se brzy cítíš lépe," komentovala například herečka Claire Holt, která si s Ninou zahrála v uvedeném seriálu.

Fanoušci si z ní dělají legraci

Ostatní fanoušci poté začali odkazovat na Upíří deníky, kde se dalo vyléčit pouhou krví. "Holka, pamatuj, že upíří krev na tebe už nemá žádný vliv," zavtipkovala jedna z fanynek. "Nino, už nejsi upír, jsi člověk, lol," reagovala další.


Nehoda se stala krátce poté, co Nina Dobrev dokončila svůj seznam přání, který měla se svým přítelem, bývalým olympijským snowboardistou Shaunem Whitem. "Bylo to opravdu zábavné, strávit spolu nějaký čas. Jeli jsme do Antarktidy, Dubaje, navštívili její maminku ve Francii, jeli do Monaka, do Indonésie," svěřil se White, jak citoval web 7News. Dvojice tvoří pár od roku 2020. Předtím Nina dlouho chodila se svým hereckým kolegou ze seriálu Ianem Somerhalderem.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy