Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Děsivá nehoda autobusu u Prahy: 3 mrtví, desítky zraněných. Dvě děti jsou v umělém spánku! VIDEO

+ Dalších 12 fotografií
Tři mrtví a desítky zraněných, mezi nimiž jsou i děti. Taková je prozatímní bilance hrozivé nehody autobusu, která se stala v pátek v Horoměřicích u Prahy. Na místě zasahovalo několik záchranářských vozů včetně hasičů.

V Horoměřicích u Prahy havaroval linkový autobus. Při nehodě zemřeli tři lidé. Podle dosavadních informací se zranilo 48 lidí, z nichž pět je v kritickém stavu, deset je středně těžce zraněných a 30 lehce zraněných.

Záchranná služba stihla před sedmou hodinou přepravit všechny zraněné do všech pražských nemocnic. Několik z nich vyhlásilo traumaplán, například Motol nebo Ústřední vojenská nemocnice. Jak uvedla mluvčí pražské záchranky Jana Poštová, dvě děti s úrazem hlavy museli být uvedeny do umělého spánku.

Autobus havaroval ve čtyři hodiny odpoledne, střetl se s osobním autem, bílým superbem. Zatím se neví, které z vozidel vyjelo ze svého pruhu. Autobus po střetu sjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřeli dva lidé z autobusu a jeden člověk z osobního auta.

Související články

Další články