Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Děsivá nehoda Adriany z Ulice: Vybourala se s přítelem, skončila v thajské nemocnici

Šárka se vybourala společně s přítelem.
+ Dalších 11 fotografií
Šárka Vaculíková (31), která hraje v seriálu Ulice Adrianu, měla s přítelem nehodu na motorce. A to si chtěla dovolenou v Thajsku pořádně užít. Místo toho oba skončili v nemocnici, která je ještě navíc v cizí zemi. Jak to s nimi dopadlo?

Takhle si dovolenou herečka Šárka Vaculíková s přítelem Markem Lamborou nepředstavovala. Jeli si užít jeden druhého na dovolenou a místo toho skončili po děsivé nehodě na motorce v thajské nemocnici.

„Silnice byla v jednom místě plná štěrku, naše motorka dostala smyk a my jsme z ní sletěli! Naštěstí jsme nejeli rychle a měli jsme HELMY. Díky tomu jsme vyvázli “pouze” s četnými odřeninami, pár stehy k tomu a jednou narkózou kvůli čištění ran,ale přesto jsme oba zdraví a teď už v pořádku. Ten šok nikomu, nikdy nepřeju,“ zpovídá se Lambora na svém Instagramu a pokračuje…

„Naštěstí jsme nejeli rychle a měli jsme helmy. Díky tomu jsme vyvázli "pouze“ s četnými odřeninami, pár stehy k tomu a jednou narkózou kvůli čištění ran,ale přesto jsme oba zdraví a teď už v pořádku," popisuje, jak se o ně starají, Marek.

Snad si představitelka Adriany v seriálu Ulice s přítelem užije zbytek dovolené.

Mohlo by vás zajímat

Další články