Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Děsivá mučicí praktika: Brutálnímu vytrhávání prsou se nevyhnuly ani těhotné ženy

Zdroj: profimedia
Mučicí praktika

Mučení bylo ve středověku zcela běžné. Pomocí této donucovací praktiky dostávali z lidí jakékoliv přiznání. Bohužel, nevyhnuly se tomu ani těhotné ženy a v jejich případě bylo mučení skutečně děsivé. 

Mučení bylo spolehlivým způsobem, jak z někoho dostat požadované informace nebo přiznání. Přičemž vůbec nezáleželo na tom, jestli je dotyčný vinný nebo ne, jak píše zahraniční web All that’s interesting.

Ani ženy se mučicím praktikám nevyhnuly. Když otěhotněla v mladém věku nebo se dopustila hrubého porušení tehdejších pravidel ve společnosti, následoval krutý trest. Technika nesla název breast ripper (trhač prsou, pozn. red.) a byla vskutku bolestivá.

Těhotným ženám tyto speciálně vyrobené kleště trhaly prsa. Nejdříve se „zakously” do prsou a pomalu odtrhávaly kusy. Aby byl celý proces ještě bolestivější, před použitím se nažhavily v ohni či naopak zchladily na extrémně nízkou teplotu. Žena trpěla buďto několik dlouhých minut, nebo hodin.

Některé ženy se ihned k činům přiznaly, jen co nástroj spatřily, jiné při procesu omdlévaly, ale podle dostupných informací ženy o svá prsa doopravdy velmi krutým způsobem přišly.

Související články

Další články