Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Děsivá mučicí praktika: Brutálnímu vytrhávání prsou se nevyhnuly ani těhotné ženy

Děsivá mučicí praktika: Brutálnímu vytrhávání prsou se nevyhnuly ani těhotné ženy
Zdroj: profimedia
Mučicí praktika

Mučení bylo ve středověku zcela běžné. Pomocí této donucovací praktiky dostávali z lidí jakékoliv přiznání. Bohužel, nevyhnuly se tomu ani těhotné ženy a v jejich případě bylo mučení skutečně děsivé. 

Mučení bylo spolehlivým způsobem, jak z někoho dostat požadované informace nebo přiznání. Přičemž vůbec nezáleželo na tom, jestli je dotyčný vinný nebo ne, jak píše zahraniční web All that’s interesting.

Ani ženy se mučicím praktikám nevyhnuly. Když otěhotněla v mladém věku nebo se dopustila hrubého porušení tehdejších pravidel ve společnosti, následoval krutý trest. Technika nesla název breast ripper (trhač prsou, pozn. red.) a byla vskutku bolestivá.

Těhotným ženám tyto speciálně vyrobené kleště trhaly prsa. Nejdříve se „zakously” do prsou a pomalu odtrhávaly kusy. Aby byl celý proces ještě bolestivější, před použitím se nažhavily v ohni či naopak zchladily na extrémně nízkou teplotu. Žena trpěla buďto několik dlouhých minut, nebo hodin.

Některé ženy se ihned k činům přiznaly, jen co nástroj spatřily, jiné při procesu omdlévaly, ale podle dostupných informací ženy o svá prsa doopravdy velmi krutým způsobem přišly.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy