Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Děsivá inspirace! Lídr kapely Linkin Park se oběsil na dveřích úplně stejně jako jeho kamarád Chris

Rozdával tolik energie…
Zdroj: instagram
+ Dalších 23 fotografií
Zpěvák rockové kapely Linkin Park včera okolo deváté hodiny ranní ukončil svůj život sebevraždou. Tragická událost se stala v rezidenci v Los Angeles, kterou vlastnil. Jen pár dnů před smrtí přišel o nejbližšího přítele Chrise Cornella. A právě způsob, jakým přišel o život Chester Bennington, je hodně podobný tomu, jak sebevraždu spáchal Cornell.

Podobnost obou sebevražd může být náhodou, objevují se spekulace, že frontman kapely Linkin Park se inspiroval ve způsobu, jakým o život přišel jeho kamarád.

Chris Cornell zemřel, když se oběsil na dveřích, které oddělují ložnici od koupelny. Jeho tělo bylo nalezeno s omotaným gumolanem kolem krku. Existují i fotky z místa tragédie, vydal je portál TMZ.com.

Chestera Benningtona policie objevila v podobné pozici, kolem krku měl omotaný pásek. Podle všeho v místnosti, kde spáchal sebevraždu, byla nalezena prázdná láhev alkoholu. Spekuluje se o tom, že právě smrt Chrise Cornella byla tím, co značně podpořilo rozhodnutí vzít si život hvězdy Linkin Park.

Související články

Další články