Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Děsivá hra, ke které stačí zrcadlo a hračka: Duch holčičky si s lidmi povídá, jiným se mstí

Děsivá hra, ke které stačí zrcadlo a hračka: Duch holčičky si s lidmi povídá, jiným se mstí
Zdroj: Pixabay.com
+ Další 3 fotografie
paranormal
Už v dávných dobách se lidé snažili kontaktovat duchy a doufali, že s nimi navážou spojení. Podle legend byla právě hra s názvem Šarlotina pavučinka jedním z důkazů, že duše zemřelých mohou s lidmi skutečně komunikovat. Hru odvážní jedinci zkoušejí dodnes a mnozí tvrdí, že úspěšně. Nenechte se zmýlit názvem, s rozkošným filmem nemá tato činnost nic společného - ba naopak, lidé během ní prý komunikují s holčičkou, jejíž osud byl smutný a tragický.

Podle pověsti byla Charlotte Webster dcerou ženy, která byla v 15. století upálena za čarodějnictví. Teprve sedmiletá holčička viděla svou matku v bolestech umírat na hranici a pak utekla do lesa. Byla ale moc malá a neměla šanci přežít. Legenda praví, že zemřela hluboko v lesích a o její ostatky se postarala divoká zvěř.

Šarlotina pavučinka je hrou, která má lidem umožnit ducha holčičky vyvolat a popovídat si s ním. Má ale jasná pravidla a jejich nedodržení může způsobit řadu děsivých událostí. Ti, kteří hru vyzkoušeli, tvrdí, že duši dívenky není jednoduché uspokojit. Pokud se tak ale stane, spokojení jsou i hráči.

Co je potřeba

S duchy není radno si zahrávat a někdejší hráči tvrdí, že je potřeba si to pamatovat. Když Charlotte ucítí strach nebo bude mít pocit, že hru neberete vážně, nezjeví se. Ani v průběhu není radno dělat či říkat cokoliv, co by její duši mohlo nahněvat. Ke hře jsou potřebné tyto věci:

  • svítilna (nepoužívejte svíčky, dívčina matka byla upálena a oheň se jí nelíbí)
  • dětská hračka (pokud se bude Charlotte líbit, bude si s ní hrát a bude mluvit)
  • dvě židle
  • malý stůl
  • zrcadlo

Hry se mají zúčastnit jen dva lidé, ne míň, ne víc. Jeden z uživatelů sociální sítě Reddit se podělil o správný postup. „Hrajte nejlépe v místnosti bez oken. Na stůl dejte zrcadlo, před zrcadlo hračku a sedněte si tak, abyste viděli na sebe i na hračku. Tou by měla být panenka, protože ty má Charlotte nejraději,“ zní v příspěvku.

„Nadechněte se a společně řekněte, že chcete hrát Šarlotinu pavučinku. Sledujte hračku v zrcadle. Pokud duch bude chtít komunikovat, uvidíte ho, jak sedí a objímá hračku. Pokud se mu hračka nebude líbit, bude zle - je to dítě a ve vzteku může poškodit hračku, zrcadlo nebo dokonce zranit vás samotné. Když se zjeví, začněte se ptát na to, co vás zajímá,“ doplnil uživatel.

Konec hry

Stejně jako každé vyvolávání duchů, i tato hra musí být správně ukončena. Základem je stále sledovat jen Charlotte nebo hračku, kterou drží. Nesmíte se dívat na nic jiného, otáčet se na spoluhráče, nebo se ohlížet.

Oba hráči musí hru ukončit rozloučením. To, že vše probíhá tak, jak má, se prý pozná podle toho, že se Charlotte začne ze zrcadla pomalu vytrácet. Někteří lidé tvrdí, že dokonce slyšeli její kroky, které se vzdalovaly. Pak už je možné rozsvítit světla a vše uklidit.

Varování

Na sociálních sítích se lidé shodují na tom, že hru by si měl každý zahrát jen jednou, pokud vůbec. Charlotte se totiž při pravidelném vyvolávání může rozhodnout, že s hráči i po ukončení hry zůstane. Věříte lidem, kteří tvrdí, že hru úspěšně hráli?

Související články

Další články