Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Desítky celebrit chtějí po vítězství Donalda Trumpa emigrovat. Koho se zbavíme jednou provždy?

Miley Cyrus chce emigrovat! A nejen ona…
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Americký showbyznys se otřásá v základech. Některé celebrity totiž přislíbily, že pokud se prezidentem stane miliardář Donald Trump (70), emigrují. Některé si dokonce už sbalily kufry. Kdo se chystá opustit Státy?

Americké celebrity vyhrožovaly, že pokud vyhraje prezidentské volby Donald Trump, už nechtějí dál v Americe existovat a odstěhují se kdo ví kam. Ale u některých to byly jen plané řeči, aby o sobě daly vědět. I když některé celebrity nejsou s novým prezidentem spokojené, stejně v Americe zůstanou, protože je živí. Kdo vyhrožuje?

„Pokud bude zvolen Trump, stěhuju se na Jupiter,“ řekla před volbami zpěvačka Cher (70). Jenže tohle se jí asi podaří těžko splnit. Leda že by se vydala na Mars, ale to bude muset ještě pár let počkat.

Herec Steven Seagal (64) si zase ještě před volbami nechal potvrdit občanství Ruské federace. Opustí opravdu Spojené státy americké?

Barbra Streisand (74) se médiím svěřila už v srpnu, že pokud vyhraje Trump, hodlá emigrovat. „Buď půjdu k vám do Austrálie, necháte-li mě, nebo do Kanady,“ řekla. Jeho výhru nese herečka těžce, je totiž veřejnou podporovatelkou Hillary Clinton (69).

S Trumpem má problém i filmový a seriálový herec Bryan Cranston (60). Ten do poslední chvíle doufal, že se americkou prezidentkou stane Hillay Clinton. Teď se chce přestěhovat do Vancouveru.

Ukázat Americe záda chce i Miley Cyrus (23). O Trumpovi se vyjádřila jako o zas*ané noční můře a pokud prý vyhraje, tak se okamžitě stěhuje do Kanady. „Myslí si, že je bůh, zas*anej spasitel nebo nějaká taková s*ačka. Upřímně, se*u na to, stěhuju se, jestli to bude můj prezident. A neříkám to jen tak,“ tvrdila před volbami. Svůj byznys prý může vést i z Vancouveru. Balí si už Miley kufry? Hodně jejích fanoušků by to mohlo mrzet.

S výhrou Trumpa se nemůže smířit ani Samuel L. Jackson (67). „Jestli se ten mam*d stane prezidentem, stěhuju svou černou p*del do Jižní Afriky,“ řekl dříve.

Na jméno nemůže přijít Trumpovi ani Whoopi Goldberg (60). Na to být prezidentem prý není dostatečně samostatný. Už dříve tvrdila, že pokud vyhraje, odjíždí pryč, protože si to může dovolit.

A celebrit je ještě mnohem více. Hillary Clinton také veřejně podporovaly Madonna (58), Lady Gaga (30), Katy Perry (32), Beyoncé (35) či Jennifer Lopez (47). Pokud všechny dodrží svůj slib a emigrují do jiné země, budou se zřejmě muset hledat další nové talenty. Nebo to vše odře sám Justin Bieber.

Související články

Další články