Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Designové Vánoce: Připravte svým blízkým stylová překvapení

Designové Vánoce: Připravte svým blízkým stylová překvapení
Zdroj: Unsplash.com
Vánoce 2020
Máte v rodině esteticky smýšlející lidi, kteří mají smysl pro cit a design? Chcete jim udělat dárkem pod stromečkem opravdovou radost? Pak vybírejte z našich designových skvostů, které nadchnou každého, kdo má rád hezké a originální věci.

Máte rádi vy nebo vaši blízcí designové skvosty? Chtěli byste si vystajlovat originálními kousky svou domácnost? Pak vybírejte z našich vánočních tipů, které jsou kvalitní, stylové a jedinečné.

Design bez limitu

Máte moderní zařízení, ale něco vám chybí? Možná vám chybí zrovna Lenovo Q27h-10 Tento monitor s rozlišením QHD (2560 x 1440) na displeji s technologií IPS nabízí vynikající zobrazení pro práci, každodenní použití nebo hraní her. Téměř bezrámečkový displej poskytuje větší zobrazovací plochu a prémiový vzhled. Ať již na něm budete sledovat filmy nebo hrát hry, obrazovka s podporou 1,07 miliardou barev vás naprosto pohltí. Plně funkční USB port typu C 3.1 je schopen přenášet data, zvuk, video a poskytovat napájení, tímto si můžete užít flexibilitu a konektivitu, kterou vám monitor nabízí.

Krystaly váš domov rozzáří

Krystaly váš domov rozzáří a nabijí energií, proto jsou skvělým vánočním dárkem pro všechny, kteří mají rádi netradiční věci. Zajímavé designové kousky pořídíte například na www.svetmineralu.cz, kde najdete minerály v různých tvarech i barvách, ale i výběr pro náročnější zákazníky. Každý kus krystalu je originál vytvořený přírodou. Tudíž máte jedinečnou šanci darovat unikátní dárek!

Vzduch jako na horách

Pokud chcete mít doma vzduch jako na horách, pořiďte si k Vánocům čističku vzduchu Tento zázrak vás zbaví prachu, pylu, plísní, cigaretového kouře a také veškerého znečištění, které do bytu proudí zvenčí. Nejoblíbenějšími čističkami vzduchu jsou modely s HEPA filtry, skvělé jsou však i čističky vzduchu s ionizátorem, kdy můžete ionizaci vypínat nezávisle na dalších filtrech. Pro toho, kdo nechce dokupovat filtry, budou zase zajímavé elektrostatické čističky. No a pokud máte v domácnosti suchý vzduch, určitě vyzkoušejte zvlhčovače vzduchu, které ho nejen vyčistí a zvlhčí, ale usnadní vám dýchání.

Stylový doplněk

True wireless sluchátka jsou skvělým minimalistickým řešením nejen pro milovníky hudby. Oceníte je i při sportu nebo při práci. U modelu Panasonic RZ-S300W se navíc můžete spolehnout na stabilní připojení na rušných místech, které oceníte při telefonních hovorech. Součástí balení je několik velikostí špuntů.

Relax v pohodlí domova

Také si umíte představit novou hydromasážní vanu ve své koupelně? Pak ji darujte jako zlatý hřeb Vánoc své rodině pod stromeček. Umožní vám relaxovat po dlouhém, někdy těžkém dni. Stejně tak ji oceníte po těžkém úrazu a při nutných rehabilitacích. Většina van Excel, Santech či Arttec umožňuje provádět vodní masáž, některé modely jsou vybaveny řadou vylepšení, včetně barevného světla a dezinfekčního systému. No a pokud toužíte po celkovém osvěžení koupelny, pak se podívejte na další produkty.

Manuál stylu a designu pro každý domov

Manuál stylu a designu pro každý domov je kniha pro všechny, kdo chtějí porozumět zákonitostem dobrého bydlení a naučit se vytvářet krásný a útulný domov. O navrhování a designu interiérů dnes víme víc než kdy předtím. Přesněji řečeno: víme toho spoustu o dekoracích, nábytku a trendech, ale ztrácíme se v základních návrhářských principech. Sice utrácíme stále víc peněz za rekonstrukce a různé doplňky, a přitom jen překvapivě málo z nás je se svým domovem spokojeno a cítí, že právě takhle chce, aby jejich domov vypadal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy