Kvůli benefičnímu koncertu Kapky naděje pečlivě už pár dní nacvičuje pod dozorem Michala Davida v jeho studiu. „Jsem z Kuby překvapený. Výborně slyší, má rytmus, je moc šikovnej,“ říká o Jakubovi Svobodovi David, který na koncertu Znovuzrození s Kubou Svobodou vystoupí.

Kuba má ale o budoucnosti jasno, zpěvák z něj nebude. „To určitě ne, nebaví mě to. Na Létajícího Čestmíra mě ukecala máma, slíbila mi hračky,“ řekl bezprostřední Ja­kub.

A nekompromisní je také, co se týče písní svého otce. „Ty se mi fakt nelíbí. Vůbec. Mám ráda Guettu a Aviciiho,“ dodal vtipně. Jak to Kubovi jako zpěvákovi půjde, uvidíte na galavečeru Kapky naděje Znovuzrození už 17. června na Primě. Vedle Kuby vystoupí ze slavných dětí také syn Báry Basikové, dcera Františka Janečka a Terezy Mátlové nebo vnuk Michala Davida.

Celý benefiční koncert Znovuzrození je věnován zesnulému geniálnímu skladateli Karlu Svobodovi.

Znovuzrození je nový začátek a nová šance, kterou i díky činnosti NF Kapky naděje dostávají nemocné děti. Během koncertu diváci zhlédnou pět silných příběhů transplantovaných dětí a jejich rodin. V přímém přenosu se poprvé setkají dvě rodiny transplantovaných dětí, kterým nepříbuzný dárce kostní dřeně zachránil život.