Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Desetiletý klučina se s tím nepáře! Americkým vojákům poslal dopis a takhle drsně se v něm vyjádřil o ISIS

I desetileté dítě ví, co jsou teroristé z ISIS doopravdy zač a jaký
osud si zasluhují.
Malý chlapec napsal americkým vojákům dopis. Velice jasně a stručně se v něm vyjádřil také o teroristech z Islámského státu.

Je mu teprve deset a sám toho ve válce s Islámským státem moc nezmůže. Rozhodl se ale, že ostatní vojáky povzbudí aspoň dopisem. Řeč je o malém Američanovi, jehož psaní se napříč Facebookem stalo virálem.

Publikovala jej Misty Allen-Brummett, žena jednoho z vojáků. Právě její manžel jí zaslal fotografii celého psaní. Stojí v něm: „Drazí vojáci, díky za vaši službu. Já a moje rodina jsme tolik vděční, že nás chráníte. Díky, že se snažíte ze všech sil ochránit naši zemi. Hodně štěstí při zabíjení těch ISIS s*áčů. S láskou XY.“

Po zveřejnění snímku na sociální síti se Allen-Brummett spojila s matkou nejmenovaného chlapce. Ta jí zaslala také další fotky, podle kterých malý autor dopisu poslal vojákům nejenom vzkaz, ale také krabici plnou cukrovinek z Halloweenu.

Originální dopis si prohlédněte v naší galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články