Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Desetiletá Evička zemřela na agresivní rakovinu mozku: Kvůli koronaviru ji neléčili

tragédie
Eva Williams (†10) byla roztomilá holčička, která měla velkou chuť bojovat s nelehkým osudem, který jí život připravil. Bohužel lékaři malé Evě diagnostikovali na mozku velmi vzácný a agresivní nádor. Rodiče byli bezradní a upnuli se k léčbě v USA. Tam nakonec dívenka už ale nedorazila, protože jí to znemožnila koronavirová situace. Následně rakovině podlehla.

Eva Williams byla roztomilá holčička, která měla obrovskou chuť žít. Bohužel jí osud nadělil vzácný a velmi agresivní nádor. Rodině dívky se podařilo vybrat více než 8,7 milionu korun, které měly pokrýt léčebné výlohy na soukromé klinice v New Yorku.

Dívenka měla nastoupit na léčbu loni v dubnu, ale kvůli pandemii koronaviru k tomu nakonec nedošlo a ve Velké Británii, odkud holčička pocházela, byl zavedený lockdown.

„Během uplynulého týdne Eva ztratila schopnost mluvit, jíst a polykat tekutiny, když si protrpěla více, než by mělo jakékoliv dítě kdy trpět,“ oznámil pro Daily Mail 8. ledna zdrcený otec holčičky.

Sledovat ji, jak bojuje každý den, byl srdcebol. Eva byla inspirací pro mnoho lidí, pro mě určitě, nedokážu si představit, jak bez ní budeme žít dál. Jak se každý den vzbudíme a budeme pokračovat? Jak budeme čelit světu bez naší malé holčičky? Proč se to stalo té nejhodnější z děvčátek?“ pokračoval otec s velkou bolestí v srdci.

„Všechny z léčeb, které jsme zvolili, byly experimentální, takže se nikdy nedozvíme, zda by byly úspěšné či nikoliv,“ dodal otec.

Související články

Další články