Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Deset nejžhavějších fotek Andrey Verešové: Dvojnásobná maminka má postavu jako dvacítka

Deset nejžhavějších fotek Andrey Verešové: Dvojnásobná maminka má postavu jako dvacítka
Zdroj: instagram/Andrea Verešová
+ Dalších 6 fotografií
sexy postava
Slovenská modelka Andrea Verešová (40) se za svou postavu rozhodně stydět nemusí. Na svých sociálních sítích se tak často nebojí jít s kůží na trh a předvádí své dokonalé křivky v různých bikinách. Čtyřicetiletá maminka ale postavu jako lusk nemá vůbec zadarmo.

Dokonalé křivky, opálená kůže a vždy perfektně padnoucí plavky. To pravidelně sdílí modelka, herečka a moderátorka Andrea Verešová (40) na svém Instagramu. Své fanoušky zásobuje fotografiemi, na kterých pózuje třeba na pláži u moře. Není vůbec divu, že se po vítězství v soutěži Elite Model Look uchytila jako modelka v zahraničí. Spolupracovala například se značkami jako Roberto Cavali, Alberta Ferreti, Chanel a Armani.

Dvojnásobnou maminku ale nemusí lidé obdivovat jen na sociálních sítích. Verešová si totiž zahrála například ve filmech Princ a já, Svatby v Benátkách, Panic je na nic nebo Špindl. Kromě krásné postavy modelka oplývá také hodnou duší a založila vlastní Nadační fond Andrey Verešové, který má za cíl pomáhat dětem v nouzi. V její kariéře se tak odráží obrovský kus cesty.

Přesto, že v červnu oslavila čtyřicítku, stále vypadá mladě a mateřství se na ní vůbec nepodepsalo. Andrea je totiž maminkou dvou dětí Vanessy a Daniela Tobiase. Pevné postavy po dvou porodech však nedosáhla modelka jen tak. Tělo bohyně si totiž tvrdě vydřela v posilovně a stále o sebe pečuje.

Podívejte se do galerie, jak dobře Andrea Verešová vypadá v plavkách.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy