Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Deset nejkrásnějších fotografií ze svatby Moniky Štikové. Nepřítomnost dcer obřad nenarušila

Zdroj: Instagram Moniky Štikové
+ Dalších 6 fotografií
Galerie
Dnes krátce po poledni proběhla v Praze dlouho očekávaná svatba Moniky Štikové (47) a Petra Biniase (23). Obřad se odehrál na radnici na Staroměstském náměstí v doprovodu jejich přátel a rodiny.

Svatba Moniky Štikové (47) na Staroměstském náměstí se mohla přirovnat k těm z pohádek. Nevěsta dorazila v luxusním černém autě značky BMW, ozdobeným bílými srdci, které řídil její osobní řidič. Po obřadu, kde si Monika a její o více než dvacet let mladší milovaný Petr řekli ano, vyšli s úsměvy na tvářích z radnice.

Tam už na ně čekala rodina a blízcí přátelé, kteří po novomanželech házeli bílé okvětní lístky. Ruku v ruce se tak vydali uličkou a užívali si blahopřání a potlesku přítomných lidí. Mezi nimi však chyběly dvě osoby, které mají k nevěstě nejblíže, a to dcery Ornella Koktová (27) a Charlotte Štiková. Spory mezi nimi nejspíš stále neutichly. Nepřítomnost dcer však Moniku nerozhodila a svůj den D si užila naplno.

Prohlédněte si nejkrásnější chvíle ze svatby v naší galerii.

Související články

Další články