Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Deset nejkrásnějších fotek Aleny Šeredové s Vivi: Udržela si vizáž femme fatale

Deset nejkrásnějších fotek Aleny Šeredové s Vivi: Udržela si vizáž femme fatale
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Bývalá vicemiss Alena Šeredová (42) se společně se svým přítelem Alessandrem Nasim (46) těší od května z vytoužené dcerky. Roztomilá holčička, kterou pojmenovali Vivienne Charlotte, je už teď hvězdou sociálních sítí.

Kráska s českými kořeny Alena Šeredová (42) se nemůže vynadívat na svou krásnou dceru Vivi. Společné fotky s miminkem zaplavily její instagramový profil. Není divu, Vivi je roztomilá princezna, kterou si Alena spolu s dědicem automobilky Fiat Alessandrem doslova vymodlili.

S malou Vivi, která se narodila v květnu, si Alena užívá každou volnou chvilku. Ať už jde o procházky, užívání si na pláži, nebo pouhé mazlení, Šeredová naprosto září a překypuje štěstím a láskou. Stejně tak tomu bylo i u jejích dvou synů Louise Thomase (12) a Davida Leeho (10), které má s italskou brankářskou legendou Gianluigim Buffonem (42).

I když toho má někdy trojnásobná maminka až nad hlavu, pořád si udržuje svůj neodolatelný úsměv od ucha k uchu. Navíc se může pochlubit dokonalou postavou a bujným dekoltem, který je opravdu odzbrojující.

Podívejte se na ty nejkrásnější fotografie Aleny spolu s princeznou Vivi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy