Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Deset celebrit, které si plastikami zohavily tvář: Donatella Versace a Rodrigo Alves už jsou k nepoznání

Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
plastická operace
Plastické operace jsou v poslední době trendem mezi lidmi. Výjimkou nejsou ani celebrity. Své tváře tak chtějí zkrášlit nejen tvářenkou, ale také pomocí chirurgických nástrojů. Může se ale stát, že se svěří do rukou lidí, kteří nejsou příliš velkými odborníky. Někteří si ale také neumí přiznat, že zákroků už bylo mnoho a místo aby jim operace pomohla, naopak jim uškodí.

Takový případ se týká například módní návrhářky Donatelly Versace. Plastickými operacemi se snažila napravit následky užívání kokainu. Ty z ní ale udělaly děsivou kreaturu.

Podobně je na tom i Rodrigo Alves, který se chtěl stát lidským Kenem. Se svým nosem nebyl natolik spokojený, že podstoupil jedenáct operací. Dokonce absolvoval i několik transplantací vlasů. Celkem má za sebou přes sto zákroků v hodnotě více než 17 milionů korun. Stále ale nekončí. Nyní se totiž chystá změnit své pohlavní ústrojí a chce se stát plnohodnotnou­ ženou.

Dalším bizárem je Anastasiia Pokreshchuk, která si aplikuje kyselinu hyaluronovou do tváří a injekce si dokonce vpichuje i sama doma. K razantní změně se Nasťa rozhodla kvůli nízkému sebevědomí. Nyní si více věří a dokonce tvrdí, že o ni muži mají větší zájem.

Prohlédněte si drastické plastické operace v naší galerii.

Související články

Další články