Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Děs ve městě: Představitelku Mirandy byste už nepoznali! Stala se z ní stařena s rozteklým obličejem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
Americká herečka Cynthia Nixon (52) se proslavila díky roli Mirandy z kultovního seriálu Sex ve městě. Jenomže od natáčení uběhlo již dlouhých dvacet let a stárnutí bohužel nejde zastavit. Z kdysi smyslné Mirandy, která měla každého muže, na nějž ukázala, se stala vyžilá stařena s povislým obličejem. Její krása je už dávno pryč. V současné době se chce herečka ucházet o post guvernérky státu New York.

Cynthia Nixon je pravý opak své seriálové postavy ze Sexu ve městě Jako Miranda balila chlapy na počkání a žila nezřízený život. Tedy až do doby, než nechtěně otěhotněla. Ve skutečnosti se herečka hlásí velmi otevřeně ke své homosexualitě a má tři krásné děti.

Navíc se nyní rozhodla, že herectví odsune na druhou kolej a chce se ucházet o post guvernérky státu New York. Lidem ale stejně zůstane v paměti zapsaná jako žhavá zrzečka Miranda, která měla na chlapy smůlu, ale uměla si svůj život pořádně užít.

Jenomže od natáčení jednoho z nejoblíbenějších seriálů uplynulo už neuvěřitelných dvacet let Všem aktérkám je už přes padesát let a Kim Catrall dokonce přes šedesát. Už to dávno nejsou ty nezávislé a rozpustilé sexy dračice.

Obzvlášť Cynthia Nixon poměrně dost zestárla. Když ji nedávno vyfotili, jak si kráčí nenalíčená po ulici, tak se někteří lidé opravdu zděsili. Kdysi rozvášněné Mirandě začaly řídnout vlasy, vrásky jsou nepřehlédnutelné, o vacích pod očima ani nemluvě.

Když se ovšem dostane pod ruku profesionálním vizážistům, tak klidně vypadá o patnáct let mladší. Ale v případě, že se prochází po ulicích New Yorku, žádnou přecházející krásu nečekejte.

Související články

Další články