Jitka Čvančarová (38) pózovala, rozdávala úsměvy na všechny strany a pak se asi zamyslela nad nějakou hluboce intelektuální myšlenkou a její výraz zamrzl. Tomuto výrazu můžeme říkat rybí oči do blba a zmrzlý úsměv. Jo, to člověka pobaví…

Petra Faltýnová (38) je vždy dokonale oblečená, s hvězdným úsměvem a jiskrou v oku. Ale i ona má jako skoro každá žena svůj den blbec. Tady vidíme oblečení, které je absolutně nesladěné, zpocenou pleť a nepřítomný výraz. A pak, že modelky jsou vždy dokonalé!

Simona Krainová (43), ta je tváří jedné estetické kliniky už roky. Moc pěkně se jí starají o údržbu, ale jsou i chvíle (moc jich sice není), kdy Simča povolí bříško a zapomene dokonale pózovat, jak je u ní zvykem. Rázem je z ní obyčejná ženská, která není vždy superdokonalá na fotografii.

Vendula Svobodová přiletěla z dovolené v Thajsku a my nemohli uvěřit vlastním očím. Vzpomínáte, jak se před nedávnem rozebíral podezřele jiný obličej herečky Renée Zellweger, která si zahrála legendární Bridget Jones… Tak něco podobného se asi stalo i Vendule. Jindy ženská jako lusk, která zraje jako víno, se proměnila v něco, co raději necháme bez komentáře. Někdy holt mládí unaví…

Jakub Kohák, to je prostě komik a mužskej, co si nedělá zrovna hlavu s tím, co má na sobě a nebo jestli si ráno vůbec učeše vlasy. Dali jsme ho sem záměrně, abychom nediskriminovali ženy a poukázali na nedokonalost mužů. Ženy jsou odjakživa velice tolerantní a nenáročné, co se týče mužského vzhledu. Ale i přes všechny ústupky a toleranci “nedbalé elegance” Jakub na jedné fotce vypadá jak bezďák od Nuseláku. Nemyslíme to zle, ale zkrátka i muži mají své dny!

Krásný zbytek podzimu VŠEM!