Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Deprese a stavy úzkosti dostaly Pavlínu Pořízkovou na dno: Chci jen ležet v posteli a plakat

Deprese a stavy úzkosti dostaly Pavlínu Pořízkovou na dno: Chci jen ležet v posteli a plakat
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
na dně
Supermodelka Pavlína Pořízková (55) prožívá velmi těžké období. Minulý rok zemřel její manžel Ric Ocásek (†75). Smrt Pavlínu natolik zlomila, že si stále nese následky. Stále má deprese a stavy úzkosti. Na svých sociálních sítích se svěřila, že by nejraději celý den jen ležela v posteli a plakala.

Deprese a stavy úzkosti jsou pro bývalou supermodelku Pavlínu Pořízkovou už známé termíny. Dokonce se netají tím, že byla na antidepresivech několik let závislá.

Myslela jsem, že umírám

"První panický záchvat jsem měla, když mi bylo 10 let, myslela jsem, že umírám, nikomu jsem to ale neřekla počítala jsem s tím, že umřu, což dělá úzkost ještě horší. To, že je to nemoc jsem poznala, až díky manželovi, kterému byla diagnostikována a řekl mi, že mám to stejné, ale naučili jsme se s tím společně žít," napsala na svých sociálních sítích.

Na dně

"Začalo to minulý rok, když můj manžel zemřel. Připadá mi, že ač stojím nohama na zemi, tak cítím, že padám. Chci jen ležet v posteli a plakat," svěřila se Pavlína fanouškům.

"Zatímco se s tímhle svěřuji, tak jsem úplně bez energie a pořád pláču. Bolí to jak psychicky, tak fyzicky. Myslela jsem, že se z toho vyspím a odejde to, ale druhý den jsem se probudila a nic mě nezajímalo," svěřuje se.

Deprese a úzkost dříve zaháněla antidepresivy

"Prožívám vlastní Noční můru v Elm street. Připomíná mi to období, kdy jsem vysadila antidepresiva. Ale vězte, že to přejde. Když vás přemůže úzkost, někdy nemůžete dýchat, ale není to Covid, někdy se probudíte se silně bušícím srdcem, ale není to infarkt a někdy začnete bezdůvodně plakat a nevíte proč. Pamatujte, že v tom nejste sami a můžeme si všichni podat pomocnou ruku a jít životem dál," napsala Pavlína dojemně na své sociální sítě.

Supermodelka je velmi vděčná za veškerou podporu a krásná slova od fanoušků a těm, kteří se o ni strachují raději vzkázala: "Nemám sebevražedné sklony, jen se cítím hodně špatně."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy