Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Deprese a přejídání: Zpěváka Eda Sheerana zachránila manželka Cherry

Deprese a přejídání: Zpěváka Eda Sheerana zachránila manželka Cherry
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
problémy
Talentovaný zrzavý zpěvák s psychickými problémy. Tak lze popsat Eda Sheerana (29), který zaháněl své deprese alkoholem a jídlem. Zkrat přišel v roce 2015, kdy ho způsob života přestal bavit. Rozhodl se tak přesedlat zpět na zdravý životní styl. Největší dík však patří jeho manželce Cherry (28).

V rozhovoru s vydavatelem svépomocných knih zpěvák Ed Sheeran prozradil mnoho informací ze svého soukromí. Jednou z nich byl i problém s častým přejídáním kvůli depresím a úzkostem, kterými často trpěl. "Šel jsem na zmrzlinu a snědl čtyři zk*rvené dezerty, dokud jsem je nevyzvracel." S největšími problémy se potýkal před rokem 2015, kdy pil téměř každý den alkohol. „Myslím, že věci jako cukr, sladké věci, nezdravé jídlo, kokain, alkohol jsou dobré, čím častěji je užíváte. Jsou to ale ty nejhorší věci pro vaše zdraví," objasnil Ed v rozhovoru, o kterém informoval magazín The Sun.

Talentovaný zpěvák se také svěřil, že na škole neměl mnoho přátel, dokud nezačal zpívat. „Cítil jsem se dobře a rozhodl jsem se, že to chci dělat jako práci," dodal. Kvůli své slávě a bohatství však ztratil rodinu a přátele. Edovou každodenní rutinou tak byly jen večírky, které trvaly až do rána. Pak jen celý den spal v autobuse, dokud nezačal jeho další koncert. Takový koloběh ale způsobil, že Ed skoro vůbec neviděl denní světlo. Kromě toho trávil zpěvák devatenáct hodin přilepený k telefonu. Po jeho turné v roce 2015 se proto rozhodl sociální sítě na chvíli odložit.

Očista mu zpočátku pomohla vrátit se zpět k normálnímu životnímu stylu. Nejvíce ho však podpořila jeho manželka Cherry. Ta mu totiž ukázala, že se dá žít i zdravě a bez alkoholu. Zpěvák se tak snažil Cherry v některých věcech jen napodobit. „Jí docela zdravě, tak jsem začal zdravě jíst s ní. Tolik nepije, tak jsem přestal tolik pít,“ objasnil Ed svou strategii. Kromě toho ho však manželka zbavila úzkostí a depresí, kterými dlouhodobě trpěl. Nyní je však v pořádku i jeho psychické zdraví a Ed se tak snaží udržet si tento způsob života, jak jen to jde.

Související články

Další články