Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Deppovy módní kreace ve Varech očima Sama Dolceho: Málokterý chlap by si na tohle troufl, říká

Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia, se souhlasem S. Dolce, koláž eXtra
Názor stylisty

Letošní 55. ročník filmového festivalu ve Varech se chýlí ke konci. Jednou z nejočekávanějších hvězd tohoto ročníku byl pro mnohé hollywoodský herec Johnny Depp, který v lázeňském městě vynesl již tři outfity. A všechny velmi originální. Redakce eXtra.cz se tedy zeptala kreativního ředitele Miss Czech Republic Sama Dolceho, co na jeho módní kreace říká. 

Někteří považují outfit Johnnyho Deppa za trochu ošuntělý, přesto však vždycky perfektně sladěný a doplněný o zajímavé doplňky, na které by si jen tak někdo netroufl. "Johnny Depp je nejen pro mě jednou z nejvlivnějších ikon stylu, pokud jde o pánské oblečení. Byl to právě on, kdo mě osobně inspiroval chodit na manikúru a nejen o nehty pečovat, ale stejně jako on nechávat si vytvářet nail art," řekl pro eXtra.cz Sam Dolce.

I Dolce vyzdvihl jeho odvahu, co se týče leckdy extravagantních doplňků, které však podtrhují hercův styl. "Není pochyb i tom, že většina mužů ignoruje nošení šperků a málokterý z chlapů by si na to troufnul. Ale Johnny vypadá tak skvěle a mužně zároveň s náramky, prsteny, šátky a náušnicemi. Musím zejména vyzdvihnout jeho náušnici ve tvaru spínacího špendlíku," dodal stylista.

Jeho styl nelze hodnotit

Když vezmeme Deppův celkový styl, který prezentuje i mimo Karlovy Vary, je těžké ho hodnotit. "Styl Johnnyho úplně nelze hodnotit, protože on sám styl určuje. Mezi jeho hlavní atributy v pánské módě, kterou nosí, a módu, kterou předvedl i na svých outfitech ve Varech, ať už více společenských, nebo ležérních, je bezesporu vrstvení, vrstvení a zase vrstvení.

Co si budeme povídat, i kdyby přišel Depp jako vágus, fanynky by i tak po něm šílely. Herec má prostě kouzlo rošťáckého piráta, které žádné oblečení nepřebije.

Související články

Další články