Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lily-Rose Depp slaví 21: Johnnyho dcera zvítězila nad anorexií a vyrostla z ní krásná žena

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
gratulujeme
Velké módní domy leží Lily-Rose Depp u nohou, učarovala i zesnulé návrhářské legendě Karlu Lagerfeldovi (†85). Dcera dávno rozdělené dvojice Johnnyho Deppa (56) a Vanessy Paradis (47) roste jako z vody. Lily-Rose dnes slaví 21. narozeniny, anorexii dala sbohem a vypadá fantasticky!

Po mámě Francouzka, po tátovi Američanka a zčásti Indiánka. Není divu, že je Lily-Rose Depp krásná, až se z ní všem podlamují kolena!

V jejím rodném listě jsou jako rodiče zapsáni Johnny Depp a Vanessa Paradis, takže jinak to ani dopadnout nemohlo. Lily po nich zdědila nejenom krásu a šarm, ale rovněž mimořádný talent. Na přehlídkových molech je od útlého věku jako doma, nafotila nespočet kampaní pro velké návrhářské domy, a dokonce je dobrá i v herectví.

Deppova dcera už byla k vidění třeba ve filmech Tanečnice, Věrní nevěrní nebo v loňském Králi. Štěstí zkoušela i v nahrávacích studiích, její zpěv ale zatím stačil pouze na písničky k seriálům, kde i hrála. Ale kdoví, jestli se i na hudebním poli v budoucnu nezlepší.

Strach o její život

Není to tak dávno, co měli fanoušci i slavní rodiče velký strach. Lily-Rose válčila se zákeřnou anorexií, nad kterou se jí naštěstí podařilo zvítězit. „Do porážky této nemoci jsem vložila neskutečné množství energie. Byla jsem malá, když jsem poprvé zjistila, že mám anorexii. A bylo obtížné se s tím vypořádat,“ prozradila americkému časopisu Elle.

K jednadvacetinám blahopřejeme a držíme place, aby se trable s příjmem potravy nevrátily.

Související články

Další články