Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Depp se vrací jako král: Bylo to od režisérky odvážné, dát mi roli Ludvíka XV., říká herec

Johnny Depp: Oblíbený herec se vrací jako král Ludvík XV
Zdroj: profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
johnny depp

Johnny Depp (59) se na filmová plátna vrací coby francouzský král. Na festivalu ve francouzském Cannes uvedl svůj nový snímek s názvem Jeanne du Barry - Králova milenka. Po promítání si hollywoodská hvězda vysloužila sedmiminutový potlesk vestoje, během kterého se herec neubránil slzám. Video s dojatým pirátem z Karibiku už se šíří po sítích.

Po vleklé soudní bitvě se svou exmanželkou Amber Heard se Johnny Depp vrací v plné síle. Snímek, ve kterém hraje hlavní roli, otevřel letošní 76. ročník filmového festivalu v Cannes. Film s názvem Jeanne du Barry - Králova milenka vypráví o vztahu intrikánské kurtizány Jeanne (Maïwenn) a panovníka Ludvíka XV., který na královském dvoře vzbudí skandál. Hlavní herečka je zároveň režisérkou historického dramatu, který pomohl Deppovi zpátky na výslunní.

Johnny Depp byl dojat k slzám

Když si Depp prošel obsazení filmu, myslel si, že došlo k chybě. „Myslel jsem, že jde o překlep. Když jsme se s Maïwenn setkali, zeptal jsem si jí: Nechtěla byste spíš Francouze do role krále Ludvíka XV.? Vteřinu o tom přemýšlela a odpověděla: Ne, chci abys ho hrál ty!vyprávěl během tiskové konference k filmu slavný pirát z Karibiku. Dále podle webu People dodal, že to byl od režisérky odvážný krok, obsadit do role panovníka nějakého chlápka z Kentucky (americký stát, ve kterém se Johnny Depp narodil pozn. red.).

Po slavnostním promítání byli diváci v sále nadšeni. Své pocity projevili sedmiminutovým potleskem vestoje, který Deppa dojal k slzám, jak je vidět na videu, které na Twitter umístil časopis Variety.

V novém filmu si po boku Deppa zahráli Melvil Poupaud, Pascal Greggory, Benjamin Lavernhe či legenda francouzské kinematografie Pierre Richard.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy