Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Deportace z Kanady? Lucii Vondráčkovou nezachrání ani synové!

Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
U Tomáše Plekance (35) a Lucie Vondráčkové (38) je oficiálně ticho po pěšině, dali si mediální pauzu, takže ani jedna strana se už k té druhé nevyjadřuje. Ve skutečnosti ale určitě horečně řeší spoustu věcí. Zpěvačka například to, jak by se jí podařilo udržet se v Kanadě, i když její manžel končí v NHL!

Věc je to opravdu zapeklitá. Tomáš Plekanec pomalu ale jistě uzavírá své čtrnáctileté působení v nejslavnější hokejové lize světa (čtyři roky před ní se už ale na působení v NHL připravoval v nižší soutěži). Pokud se nestane nic zásadního, v dubnu, jestliže Montreal Canadiens nepostoupí do play-off, patrně oznámí, že se loučí s kariérou.

Záchrana shora?

A jak web eXtra.cz již dříve psal, v tu ránu mu zaniká pracovní povolení a tím pádem i právo zůstat na kanadském území. To samé platí i pro jeho ženu. Museli by zmizet do 48 hodin.

Vyvstala samozřejmě otázka: nezachránilo by snad maminku dvou dětí, Adama (3) a Matyáše (6), to, že se obě narodily v Kanadě?

Lucie má smůlu!

Pátrali jsme za mořem a odpověď je nekompromisní: „Nepomohlo by to. Musel by se stát zázrak a ještě by k tomu musel dát souhlas jejich otec, aby tam zůstaly. Ale pokud říkáte, že ten muž se rozhodl vrátit do rodné země a už dříve své ženě řekl, že by tam měly už zůstat také, tak by ho patrně nedal. Kanadské úřady by proti jeho vůli nejednaly,“ řekl nám člověk velmi dobře obeznámený s právem platícím v provincii Québec, pod kterou spadá i Montreal, kde rozdělená rodina žije.

Jinými slovy: pokud se nějak nezmění Plekyho plány, a on se vždy chtěl vrátit na rodnou hroudu, bude se muset Lucie Vondráčková (38) i s děcky přestěhovat zpět do Česka, i kdyby desetkrát nechtěla. Na druhou stranu už se k nám od jejích známých doneslo, že stejně přehodnotila plány, v Kanadě už najednou zůstat nechce a návrat domů se prý dá dokonce počítat v jednotkách měsíců.

Mohlo by vás zajímat

Další články