Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dentální hygienistka hvězdou na českém Instagramu! Čím si získala přízeň celebrit a tisíců sledujících?

Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Z deníčku dentální hygienistky, jehož autorkou je Simona Straková, hodně vyhledávaná osoba na sociální síti Instagram. Nejen že ji navštěvují známé české celebrity, blogerky či zpěvačky, na svém kontě má více než 17 tisíc sledujících a její popularita roste! Podívejte se na otevřený rozhovor se Simonou, která nám prozradila, jak se jí to povedlo.

Simona Straková je autorkou na sociálních sítích oblíbených textů "Z deníčku dentální hygienistky". Ukazuje světu vtipnou dentální hygienistku, která svou práci má jako hobby a snaží se ukázat lidem, že i dentální hygienisté a zubaři jsou pouze lidé a je s nimi legrace.

Tuhle práci dělá od roku 2009, ale teprve v listopadu 2017 se rozhodla využít sociální sítě i k něčemu prospěšnému a vtipnými příspěvky šíří osvětu o péči o zuby. Ta holka to dělá sakra dobře, fanoušci jí přibývají a mnohokrát děkují za to, že právě díky ní se přestali bát návštěvy dentálního hygienisty, jak sama Simona prozradila.

Jak se k tomu ale dostala a kde přišel nápad být dentální hygienistkou, která zboří sociální sítě? "Začalo to tak, že jsem svým klientům pořád opakovala, jak si čistit zuby. Tak jsem se rozhodla natočit na tohle téma videa a ta nezůstala v šuplíku a začala jsem je šířit jak na svém Instagramu, tak i na svém blogu "

"Lidé chtějí pečovat o své zuby a všichni chtějí mít bílé zuby, proto dělám to, co dělám," doplnila Simona. Celý nápad se rodil postupně a Simona chtěla být dokonce blogerkou, ale nechtěla vystavovat ani prsa, ani zadek, což by ale klidně mohla, jak sama dodala.

"Je to díra na trhu, a tak jsem se rozhodla jít do toho s tím, že budu mluvit o skutečných problémech a následcích. Nejde o žádnou reklamu a nikdy se nezaprodám reklamě a propagaci produktů na sociálních sítích. Říkám a doporučuji pouze produkty, které jsou opravdu kvalitní, a nikoliv žádná reklama, co se snaží lidem jen obalamutit mozek."

Jak se ale Simoně povedlo dostat se do povědomí tolika lidí? "Hlavně díky českým celebritám, které mě navštěvují. Moje nejoblíbenější klientky jsou určitě food blogerka My Cooking Diary, rapperka a zpěvačka Šarlota byla neuvěřitelná a pak jsem se moc těšila na Dominiku Myslivcovou (23) která je milá a skvělá. Vybírám si ale pouze známé tváře, které chci já poznat a sleduji je denně na sociálních sítích."

Instagram a blog Z deníčku dentální hygienistky se momentálně dostává k popředním účtům a je opravdu obdivuhodné, s jakým odhodláním se do toho Simona pustila, a dělá to skvěle. Jak sama říká, 17 tisíc je slušné číslo, ale pořád je to málo a osvětu chce šířit dál!

A kam se bude její blog a Instagram ubírat a co ještě plánuje? "Ráda bych měla na blogu mapu svědomitých a příjemných dentálních hygienistek. Každý den se mě někdo zeptá, jestli můžu doporučit někoho tam a tam. Tak se tomu budu za nějaký čas věnovat."

Související články

Další články