Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denní horoskop na Velký pátek 7. 4. 2023: Berani a Býci budou čelit konfliktům

Je ale důležité vědět, jak se s partnerem vést konflikt správně a konstruktivně, aby nedocházelo ke zbytečnému urážení.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 7. 4. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop vás vybízí, abyste se lépe soustředili a utřídili si myšlenky. Někdo vás požádá o radu, bude potřeba, abyste v klidu probrali danou situaci a zkusili najít nejlepší řešení pro všechny zúčastněné.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás nabádá, abyste přidali na sportovních aktivitách, chcete přece dobře vypadat a skvěle se cítit. Myslete na své zdraví, popřemýšlejte o jídelníčku, o tom, jak na něm zapracovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento den si můžete získat přízeň ostatních lidí svým příjemným vystupováním. Myslete na svůj zevnějšek, elegantní styl zaboduje. Snažte se předejít konfliktním situacím. Večer vyrazte s přáteli za zábavou.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Milí čtenáři, nehrajte si na to, že k vám byl někdo nespravedlivý a vy vůbec za nic nemůžete. Zamyslete se trochu nad sebou a zapomeňte na urážlivé chování, jinak ztratíte to, na čem vám tolik záleží.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop říká, abyste si uvědomili, že nedůvěra a nepochopení mohou dost zabolet, proto byste se tomu měli vyvarovat ve svých vztazích. Pak už by mohlo být pozdě, jak to celé napravit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Budete oplývat nápady a tvůrčí energií. Do čehokoliv se vrhnete, úspěšně zvládnete, když se budete pořádně soustředit. Věnujte svůj čas také svým nejbližším, které jste v týdnu docela zanedbávali.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vypadá to, že budete muset převzít v jisté záležitosti plnou zodpovědnost. Nemusíte z toho mít žádné obavy, podstatné je to, že rodina stojí při vás, aby vás podpořila v nastalé situaci.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Měli byste se více věnovat relaxaci. Uvařte si oblíbené jídlo, pusťte si pěkný film a v klidu domova rozjímejte. Utřiďte si myšlenky a snažte se najít odpovědi na to, co vás už nějaký čas trápí.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Měli byste si uvědomit, že vás to hašteření s některými členy rodiny jen vyčerpává. Hoďte veškeré názorové neshody za hlavu a užijte si pohodový den. Nebuďte ješitní a udělejte vstřícný krok.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neměli byste to přehánět se svou pracovní zapáleností, už žádná práce přesčas, o víkendu či státním svátku. Ztracené chvíle se svou rodinou a přáteli zpět nevrátíte, dohnat je ještě můžete.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nezasahujte do ničeho, co se vás netýká. Místo řešení vlastních problémů máte tendenci starat se o druhé. Nevyřešilo by se nic, akorát by nastal konflikt, který by vám přerostl přes hlavu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste se snažili udržet svůj temperament pod kontrolou. Pokud se vydáte na nákupy, nestresujte se, když neseženete to, co jste si představovali, a raději každou koupi promyslete.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy