Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na Velikonoční pondělí: Střelci budou arogantní sobci, Váhám docházejí síly

Horoskop na dnešní den pondělí 5. 4. 2021: Střelci budou arogantní sobci, Váhám docházejí síly
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
Začátkem dubna k mnoha znamením zvěrokruhu přichází potřeba napojit se sami na sebe, udělat ve svém životě radikální změny, ale zároveň i obavy z neznámého. Zkuste do svého konání zapojit více nadhledu. Pojďte se podívat, co si pro vás hvězdy přichystaly na pondělí.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Velikonoční pondělí bude pro vás hodně dnem hloubání a intuice. Perete se s pocity, které si neumíte vysvětlit, a těžko s nimi dovedete pracovat. Zkuste se podívat do svého nitra, odkud tahle vaše nálada pramení. V galerii najdete pondělní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Netlačte na nic a připravte se na vše. To, co vás čeká, bude paráda! Psychická pohoda je důležitá. Potřebujete energii, abyste mohli zvládnout to, co k vám už teď přichází. Nehledejte kratší cesty ke štěstí. Život má svůj proces. V galerii najdete, co čeká Ryby v partnerském vztahu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vnímejte v pondělí svou sexualitu a nechte k sobě proudit veškerá vaše tajná přání a touhy. Nebojte se o nich otevřeně mluvit, partner to uvítá. Poslední dobou pociťujete stereotyp, změňte ho! V galerii najdete, na co si dát v pondělí pozor.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Buďte trpěliví a na nic nespěchejte. Nebojte se požádat ostatní o pomoc, dobře vám poradí. Nejste na nic sami, stačí jen si to uvědomit. Odpusťte sami sobě vše, co si odpustit potřebujete. V galerii najdete, co vám v pondělí udělá radost.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zkuste si dát v pondělí trochu pauzu, abyste se dostali zpět do své „psychické formy“. Občas až příliš tlačíte na pilu a vaše rozhodnutí nedávají smysl. Duben pro vás bude zlatým zdrojem nápadů, můžete se těšit! V galerii najdete, čeho se v pondělí vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Na Velikonoční pondělí budete mít šanci zjistit, kolik síly se ve vás skrývá a co vše opravdu dokážete. Zkuste se soustředit na to, co ve svém životě máte, a na chvíli přestaňte žít ve své fantazii. A co ještě čeká v pondělí Raky? Odpověď najdete v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud máte pocit, že osoba, vedle které žijete svůj život, není ta pravá, zkuste se na to podívat trochu objektivně. Zda příliš nedáváte na rady druhých, zda opravdu používáte jen své názory. Budete mít pak mnohem více jasno. V galerii najdete, co vám v pondělí udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nesnažte se tolik ovlivnit, co se kolem vás děje. Na druhou stranu apatie také nepomůže. Musíte najít zdravou rovnováhu v tom, jak celou tuhle situaci vyřešit a jakou úlohu v ní sami chcete skutečně hrát. V galerii najdete, čeho se v pondělí vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Čelíte situaci, ve které už vám ale dost docházejí síly. Seberte veškerou odvahu a postavte se jí čelem! Neřešte to, co není vaše a netýká se vás, a pojďte se soustředit jen na svůj život. V galerii najdete, čeho se v pondělí vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Přestaňte řešit vše, co s vámi nesouvisí, a zkuste být v tomhle světě jednou jen sami za sebe. Tíhu celého světa stejně daleko neunesete, a nakonec byste to byli vy, kdo by potřeboval pomoc. V galerii najdete, co dalšího vás v pondělí čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jak se vám v posledních dnech hodně věcí dařilo, teď se bohužel chováte úplně opačně. Skoro to vypadá, že se z vás stali v poslední době arogantní sobci, kteří mají pocit, že jsou středem vesmíru. Možná jste středem toho svého, ale ostatní vám za tohle opravdu nepoděkují. Co dalšího vás čeká? To najdete v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Procházíte v poslední době velkým osobním růstem, který je jedině k vašemu prospěchu. Zkuste zaměřit svou pozornost na to, co chcete ve svém životě změnit, a podle toho jednejte. V galerii najdete, čeho se v pondělí vyvarovat.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy