Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Denní horoskop na velikonoční neděli: Vodnáři budou řešit nevěru, Střelci zase nedůvěru

Horoskop na dnešní den neděle 4. 4. 2021: Vodnáři budou řešit nevěru, Střelci nedůvěru
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
Pokud využíváte velikonoční volno k zaslouženému odpočinku, nezapomínejte si dát pozor na hrozící konflikty, které hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu ukazují. Inspiraci a sílu čerpejte především z přírody a ze slunce. Víte, co si pro připravily hvězdy právě pro vás? Pojďte se s námi podívat!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dejte si pozor na přemíru alkoholu, druhý den byste se mohli chytat za hlavu, co vše jste řešili. Pokud se už dlouho potýkáte s podezřením, že vás partner podvádí, neděle nebude nejlepší den na vážný rozhovor. Podívejte se do galerie, v čem vám hvězdy přejí.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nezapomínejte i v této těžké době udržovat kontakt se svou rodinou a občas zvedněte telefon, postrádají vás. Pozor si v neděli dejte na nevděčnost a rychlé soudy. Podívejte se do galerie, co pro vás bude nedělní téma!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Možná vás popadne strach z toho, jak rychle se váš život teď mění. Ale ruku na srdce, nepřáli jste si to celou dobu? Změna může být občas nekomfortní, ale to neznamená, že je špatná. Uvidíte za pár dnů. Čekají vás skvělé časy. Podívejte se do galerie, co vás čeká ve vztahu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Víte, jak se říká, že máte přát a bude vám přáno? Dejte si pozor na závist a nepřejícnost, kterou vůči ostatním poslední dobou projevujete. A může to být i jen v té míře, že si řeknete, proč se vlastně ten druhý má lépe. Můžete se mít přece také tak, jen začněte na tom makat. V galerii najdete nedělní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zkuste čerpat inspiraci z přírody. Země je mocná čarodějka, dokáže vás přivést na myšlenky, které vám pomohou v následujících dnech vyřešit mnoho úskalí. Jediný limit pro sebe jste vy sami. Podívejte se do galerie, čeho se v neděli vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Skoro to vypadá, jako byste začínali být úplně apatičtí a necítili vůbec nic. Nikdo neříkal, že to bude lehké, Raci, ale bude to stát za to! Váš život nebude váš, dokud se nevykašlete na to, co si o vás ostatní myslí. Podívejte se do galerie, co vám v neděli udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Malé nedělní doporučení pro vás – buďte silnější než vaše výmluvy, a vše se začne dít tak, jak se dít má. Pozorujte více západy slunce než televizi. Přesvědčte sami sebe, že zkrátka můžete. Věřte sami sobě, že jste dost silní. V galerii najdete nedělní tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Kvůli rozhovoru s někým z vašich blízkých máte momentálně pocit, že váš život za moc nestojí. To je ale s vámi pořád dokola, Panny, proč s tím něco neuděláte? Proč se nesnažíte, abyste byli tam, kde chcete být? Sezením na zadku nic z toho nezískáte. Nedělní rada pro vás je v galerii!

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud chcete něčeho dosáhnout, soustřeďte se na další krok, kterého potřebujete dosáhnout, a ne na celé schody před vámi. Občas je třeba začít brát ta přání trochu postupně, abyste neměli neustále pocit, že vám nic z toho nevychází. Čím vás v neděli partner naštve? Najdete v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Naučte se více mluvit o tom, za co jste dnes vděční, než o tom, s čím máte problém. Pokud vám docházejí síly, nebojte se naordinovat sami sobě den volna a zkrátka načerpat energii. Z přírody. Ze spánku. Ze slunce. Podívejte se do galerie, na co si dát v neděli pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Co když vše, čím si teď procházíte, vás připravuje na něco, po čem toužíte? Nebojte se změn a vykročte za nimi pravou nohou. Pozor si dejte jen v partnerském vztahu, kde je ve vzduchu nedůvěra, kterou svým chováním jen podporujete. V galerii najdete tip na neděli.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V neděli prožijete poklidný den bez větších konfliktů. Dobrá nálada se vás bude držet! Využijte volno k odpočinku a připravte se na nadcházející týdny. A nebojte se! Nedošli jste tak daleko jen proto, abyste to teď vzdali. Podívejte se do galerie, co vás v neděli ještě čeká.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy