Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Vodnáře čeká výjimečná příležitost, Býky nemine kritika

Horoskop na dnešní den úterý 12. října: Vodnáři získají výjimečnou příležitost, Býky nemine kritika od šéfa
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Nový týden přináší do našich životů klid a výjimečné příležitosti, které posunou věci k lepšímu. Podívejte se, co dalšího si hvězdy připravily a co čeká v úterý 11. 10. 2021 právě vás! 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vše se obrací k lepšímu, získáte skvělé příležitosti. Vnitřně vás to uklidní a budete mít příležitost soustředit se na další věci, které jste momentálně upozadili. V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaše pověstná trpělivost dnes dostane na frak. Zřejmě vám nastaví zrcadlo člověk, od kterého byste to nečekali. A nebude to nic příjemného. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes čekejte velké překvapení! Může být pozitivní, pro některé však i negativní. Bude záležet, jak se k celé situaci postavíte a zda dovolíte, aby vám pomohli blízcí přátelé. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci vás dnes nemine kritika od vašeho šéfa, kterému zkrátka nic nebude dobré. Zkuste večer meditaci, horkou vanu a skleničku něčeho dobrého. Další den bude o tolik lepší! V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Doléhá na vás podzim a skoro už začínáte přemýšlet nad koncem roku? Je nejvyšší čas dohnat vše, co jste tento rok chtěli dokázat. Ještě máte čas! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pozor na to, co si přejete! Mohlo by se vám to vyplnit. V partnerském vztahu byste měli zpátky nastolit klid a pohodu. Hádek už bylo dost, nemyslíte? V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebuďte na sebe tak přísní. Možná dnes nepůjde vše podle plánu, to však neznamená, že to nemůže dopadnout dobře! Nepropadejte zbytečně frustraci. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Blízký přítel vám dnes pomůže v pracovní záležitosti. Měli byste se konečně naučit říkat ne. Berete si toho na sebe příliš a potom nezvládáte, co jste slíbili. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Měli byste přemýšlet nad tím, jestli se nechováte v posledních dnech až příliš sobecky. Rádi si zakládáte na tom, že jste pro své blízké oporou, reálně to tak ale vůbec momentálně není. V galerii najdete tip na úterý.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Toužíte ve svém životě po změně, bojíte se však opustit svou komfortní zónu. Do všeho se sice pouštíte s nadšením, nic však nedokončíte. Začněte si svou práci lépe organizovat. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V pracovní oblasti se vám bude skutečně dařit! Začíná pro vás výjimečný týden. S protějškem urovnáte veškeré neshody a pocítíte znovu ten báječný příval štěstí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vše se kolem vás dává do pohybu směrem k pozitivním událostem. Vypadá to, že finanční problémy jsou konečně zažehnány. Pro mnohé z vás by to mohlo znamenat změnu bydlení. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články