Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na úterý: Vodnáře čeká důležité seznámení, Býci se dost nadřou

horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Poslední dny, kdy je Slunce ve vládě Lva, právě přicházejí. Pokud se chystáte k velkému kariérnímu kroku, měli byste ho stihnout ještě teď. Panna by vás potom zbrzdila a přinesla by do vašeho záměru pochybnosti. Co vás čeká v úterý 16. 8. 2022?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes se seznámíte s člověkem, který vás může ve vaší kariéře opravdu posunout. Dejte si ale pozor, ať nepřekročíte vaši pomyslnou hranici, kterou drží morální hodnoty. Úspěchu dosáhnete, žádný strach. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Všechno dopadne přesně tak, jak má, takže se přestaňte tolik strachovat. Pokud budete lpět na konkrétním řešení, budete vše jenom zdržovat. Nechte život volně se dít! V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V lásce to dnes může být trochu komplikovanější, s partnerem zkrátka nebudete na jedné notě. Ačkoli zoufale hledáte už jakýkoli kompromis, buďte připravení se zbytečně nehádat a nechat tomu ještě trochu času. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dřít, to zkrátka umíte! A tento týden se vám to opravdu vyplatí. Šéf si všimne vašeho úsilí a nabídne vám vyšší pozici. Chvíli budete ale uvažovat o tom, jestli jste tolik času ochotni obětovat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

S partnerem to dnes bude trochu vřít, hlavním tématem budou finance. Pokud spolu nezačnete mluvit na rovinu a nepřestane před sebou mít v této oblasti tajemství, nenajdete shodu. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nevěšte hlavu, to půjde, vážně! Musíte si jen věřit a ukázat, že se nebojíte trochu riskovat. Dokud z té komfortní zóny nevystoupíte, dobré věci se vám dít nezačnou. V galerii najdete, na co se tentokrát zaměřit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Balancujete na tenkém ledě, ale to vy ostatně víte. Pokud máte čisté svědomí, nemůže to dopadnout špatně. Život má být věcí odvahy a překonávání strachů. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V práci se nenechte zahanbit mladším kolegou, který by chtěl ukořistit vaše pracovní místo pro sebe. Nervozita, kterou z této situace cítíte, se může promítnout do vašeho výkonu. Reálně vám ale nic nehrozí. V galerii najdete váš tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Lež vás dnes může přijít pořádně draho. Ačkoli není jednoduché některé věci říci na rovinu, nemusíte ještě přilévat olej do ohně tím, že si budete vymýšlet dál. Vesmír vás dobře navede. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Utvořte si kolem sebe okruh lidí, ve kterém vám bude dobře. Jedině tak se dokážete zmátořit a začnete žít váš život opět naplno. Už potřebujete nějaký ten odrazový můstek. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Je vás všude plno, nic ale neděláte pro to, abyste dotáhli věci, které jste slíbili. Zamyslete se, jak by bylo vám, kdyby vás někdo tahal za nos. Mluvte na rovinu, ačkoli to s sebou bude nést velká rozhodnutí. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V otázkách lásky jste teď úplně bezradní. Ačkoli moc dobře víte, co pro vás partner znamená, neumíte teď ocenit jeho snahu, kterou se snaží vztah posunout dál. Dejte sami sobě čas. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy