Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Denní horoskop na úterý ve znamení superměsíce: Býky čekají starosti, Raky uvědomění

Čeká nás máj. Zamilujete se?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V úterý 27. 4. 2021 ráno dosáhl svého vrcholu superúplněk, který působil na vztahy, finance a naše emoce. Pokud dnes budete pociťovat zvýšenou nervozitu, bude to mít na svědomí právě fáze Měsíce. Pojďte se s námi podívat, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co vás nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý se připravte na mírnou emocionální bouři, úplněk s vámi bude dost mávat. Všechno dnes budete vnímat mnohem intenzivněji, než je tomu normálně. Zaberte a soustřeďte se na práci. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ušetřete si dnes hádku s partnerem a držte jazyk za zuby. V následujících dnech si za to poděkujete, ukáže se, že jste se mýlili. Buďte pokorní a vnímejte svého partnera jako rovnocennou bytost. V galerii najdete dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V pracovních věcech vás čeká zápřah, na který budete potřebovat spoustu energie. Sepište si všechny úkoly na papír, ať víte, kde vám hlava stojí. Pokud máte v hlavě nový nápad, pusťte se do něj! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud vás cokoli trápí, dnes se to nebojte říct. Mějte však na paměti, že ranní úplněk víří vaše emoce a jsou tak mnohem intenzivnější. Vyvarujte se křiku a hádek. V galerii najdete, na co dalšího se můžete dnes těšit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Važte si každého, koho ve svém životě máte a kdo vám pomáhá zvládat vše, co potřebujete. Nebojte se jim dnes poděkovat a koupit jim za to třeba malou pozornost. V galerii najdete, čeho se dnes raději vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

V partnerském vztahu vás dnes čeká velké uvědomění, které povede ke změnám. Zda budou pozitivní či negativní, to záleží jen na vás. Nezadaní Raci budou dnes vztah postrádat. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Běžte naplno do všeho, co vám život přináší do cesty. Vyviňte dostatečnou aktivitu, aby došlo ke změně a vy jste mohli žít přesně tak, jak žít chcete. Využijte ke svému prospěchu zákon akce a reakce. V galerii najdete dnešní tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Neberte názor ostatních za svůj. Možná se vám snaží dobře poradit, ale nemusí to být pro vás to pravé. Dejte věcem čas, může to mnoho změnit. Vnímejte jaro jako novou příležitost pro váš život. V galerii najdete, na co se dnes těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V práci vás budou čekat nějaké nesnáze, které vám udělají těžkou hlavu. Ani doma to nebude dvakrát růžové, vypadá to, že se nemůžete zbavit dusna, které u vás doma vzniklo. Zkuste to dnes utnout a hodit za hlavu. V galerii najdete úterní tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud se máte partnerovi za co omluvit, dnes s tím určitě neváhejte. Uvědomte si, že čas letí a všechny momenty, které ztrácíte zbytečným hněvem, jsou promarněný čas. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Potěšte dnes své blízké drobnou maličkostí, uvidíte, že to ocení. Čeká vás náročné úterý, kdy budete potřebovat všechnu energii a sílu. V pracovních vztazích můžete zažít konflikt, ale doma si užijete zaslouženou pohodu. V galerii najdete dnešní tip!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vstupte do všeho s nadšením a elánem, dnes se vám to bude opravdu hodit. Pokud máte vztah na dálku, dnes by se to mohlo konečně vyřešit. Nezadaným Kozorohům hvězdy přejí, aby potkali velkou lásku. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy