Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Váhy skrývají velké tajemství, kolem Štírů bude dusno

žena, horoskop, podzim
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co hvězdy připravily na úterý 7. 12. 2021? Podívejte se do pravidelného denního horoskopu, který vám přináší každodenní inspiraci, poselství i varování. Co vás dnes čeká a nemine?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nejdřív milujte sami sebe, pak vyžadujte lásku od ostatních. Pokud vyžadujete, aby na vás ostatní viděli to dobré, musíte to nejdřív vidět také vy. Jednoduchá rovnice. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dnes vás čeká rozhovor s bývalým partnerem, který by mohl mnohé objasnit. Pokud si v sobě nesete něco, co už potřebujete opustit, dnes máte perfektní příležitost. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nic nevyřešíte tím, že budete na ostatní kolem sebe ječet, že nic nedělají. Přiložte také ruku k dílu a zkuste věc posunout vlastním přičiněním. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes budete toužit po vášni a erotice. Zdá se, že pokud partner nebude naladěn na stejnou vlnu, vyřešíte to masturbací a hříšnými představami. Dejte prostor svým touhám. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes máte šanci ulovit vánoční dárky za skvělé ceny! Zkuste si rozmyslet, co jednotlivým členům rodiny pořídíte, nekupujte tentokrát vše na poslední chvíli. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnešní zprávy vás rozhodně nenechají chladnými, zejména v práci. Buďte připraveni pomoci svým kolegům, nedělejte žádné sólo akce. Nakonec stejně zjistíte, že důležitý je tým kolem vás. V galerii najdete váš dnešní tip.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Je velké riziko, že dnes si špatně zorganizujete svůj čas a nestihnete důležitou věc. Práce se vám tak protáhne až do pozdních večerních hodin. To by se však nemuselo líbit partnerovi a hádka bude na světě. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Proč se uzavíráte před svým okolím? Pokud si myslíte, že vše zvládnete sami, jste na velkém omylu. Již brzy zjistíte, že lidi kolem sebe potřebujete a chybějí vám. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Skrýváte velké tajemství, které by dnes mohlo vyjít na povrch. Dejte si pozor, jak na takovou situaci zareagujete, a buďte připraveni se vyrovnat s možnými následky. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vztahy kolem vás začínají být trochu napjaté, zřejmě jste v posledních dnech nebyli k někomu upřímní. Napravte to tím, že budete jednat na rovinu a nedáte prostor pochybnostem. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nenechávejte vše na svém partnerovi, nevydrží všechno. Zvykli jste si, že se nikdy nemusíte o nic starat a ostatní za vás vše vyřeší. Ve skutečnosti je problém na spadnutí. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vaše laskavost dnes zaznamená velký úspěch! Jen jestli to nemáte dobře spočítané, jako vždy, Kozorohové. Ať tak či tak, dnes vám hvězdy přejí, abyste někomu skutečně pomohli. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články