Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Denní horoskop na úterý: Váhy podcení návštěvy lékařů, Kozorozi budou odvážní

Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy připravily pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na úterý 7. 9. 2021. Tento den bude velmi významný i pro to, že nás čeká novoluní ve znamení Panny. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý vás čeká skutečně úspěšný den! Dotáhnete v práci vše, co je potřeba, a navíc vás čeká skvělá nová příležitost. Máte se na co těšit! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Štěstí přeje připraveným! Nepodceňujte dnes svou práci a pořádně se připravte na nadcházející poradu. V budoucnu si za to poděkujete. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V otázkách lásky budete dnes trochu nestálí. Využijte vaši energii k tomu, abyste nastavili svému životu řád a vrátila se vám vaše spokojenost. V galerii najdete váš dnešní tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes vám vše půjde jako po másle! Pokud máte pocit, že se vše až příliš komplikuje a nic nejde podle plánu, dnešek vás vyvede z omylu. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Chybí vám elán a nadšení. Pokud nejste v práci dlouhodobě spokojení, uvažujte o změně. Kolem vás by se mohlo objevit mnoho pracovních nabídek, které budou stát za to. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

V rodině by mohl vyvstat velký konflikt, který udělá zlou krev. Vypadá to, že na vině bude velké rodinné tajemství, které někdo úmyslně odhalí. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes budete mít skvělé vyjednávací schopnosti! V práci zaznamenáte velký úspěch, který by vám mohl přinést vytouženou stabilitu. Pomáhejte ostatním. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes u vás zavládne klid a pohoda. Nebojte se plánovat a přijímat budoucnost v jejím nejlepším možném světle. Přejte si tolik, kolik chcete! Svět je tu pro vás. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nepodceňujte návštěvy lékařů. Necháváte vše na poslední chvíli a mohlo by to způsobit problém. Je téměř nemožné, abyste jeli dál takovým tempem, co doteď. V galerii najdete tip na úterý.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Buďte odvážní a nebojte se riskovat, dnes se vám to opravdu vyplatí. Zkuste se oprostit od toho, co si o vás myslí druzí. Zbytečně vás to zdržuje. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Plujete si na modrém obláčku a nic vás nerozhází, všichni by si z vás mohli vzít příklad! Zkrátka, život vám jde přesně podle plánu a vy nemůžete být šťastnější. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Podvečerní procházka vám dnes navodí potřebnou romantiku, kterou s partnerem už dlouho postrádáte. Pracujte na tom, ať váš vztah dáte znovu do pořádku. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy