Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na úterý: Váhy odhalí problémy se sebedůvěrou, Střelce čeká vášnivý večer

žena, sexy, příroda
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Úplněk ve Štíru máme za sebou a je tu další den, který přinese mnoho dobrého! Koho čeká úspěch v práci a kdo vyřeší svou finanční situaci? Právě dnes zjistíme, že je to vše o úhlu pohledu a je zapotřebí naše iniciativa. Nic se tentokrát nestane samo od sebe, ačkoliv nemáte jak věci uspěchat. Co vás čeká právě dnes v úterý 17. května 2022?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý půjde vše podle plánu! Budete se rozhodovat v důležité věci, zároveň vás zřejmě čekají nějaká ta úřední jednání. Běžte do toho! Tohle vypadá vážně skvěle. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce vám hvězdy přejí! Pokud jste do teď doma řešili něco, co vám nedalo spát, přichází sladké usmíření. Dokonce by mohlo být ještě o chlup vášnivější, než jste si vysnili. V galerii najdete, co vás potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Partner vám rád pomůže ve věci, na kterou sami nestačíte, touží ale po pochvale. Pokud doma stále jen zdůrazňujete to, co není hotové, brzy budete opravdu na vše sami. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Když se vydáte na správnou cestu, začne to všechno postupně dávat smysl. Většinou stačí ten jeden odvážný krok, kterým vesmíru naznačíte, že jste připraveni přijmout nové. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Potěšte své blízké malým překvapením, opravdu jim uděláte radost! Zapomínáte, že život nejsou jen starosti a práce. Skoro to vypadá, že v poslední době zapomínáte žít… V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Práce vám půjde skvěle od ruky, a ještě vám zbude čas na rodinu a zábavu. Využijte krásného počasí a pozvěte své blízké někam na večeři nebo si jen něco ugrilujte doma. Užijte si společný čas! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Věci kolem vás se tak strašně rychle mění, že občas vážně nevíte, kde vám hlava stojí. Každá situace se ale dá zvládnout s nadhledem, který je vám vlastní. Nepřestávejte doufat. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Radujte se z maličkostí! Klidně se dnes odvažte a pořiďte si něco nového na sebe. Pokud se budete cítit dobře, i další záležitosti se vám budou dařit s lehkostí. V galerii najdete, na co se zaměřit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Není nic, co byste nezvládli, jen si málo věříte. Práce se svou hlavou může být jednou z nejtěžších, vyplatí se však věnovat pozornost právě této oblasti vašeho života. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Radost vám bude přinášet hlavně rodina. Nedoufejte, že se věci vyřeší samy. Očekává se vaše iniciativa a rozhodnost, bez které to tentokrát opravdu nepůjde. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

S partnerem si užijete báječný večer plný vášně a romantiky. Připravte se na novou etapu vašich životů, kterou zakončíte důležitým životním rozhodnutím. A na to přeci celou dobu čekáte! V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Je čas na změnu! Ať už práce, či partnera. Nemusíte opouštět jen ty, které už z duše nenávidíte. Někdy se cesty lidí rozdělí, ačkoliv se milují. A neznamená to, že je jeden z vás špatný člověk. V galerii najdete, co vás potěší.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy