Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Denní horoskop na úterý: Střelci se vrací ke své lenosti, Býky čeká překvapení

Horoskop na dnešní den úterý 18. května: Býky čeká překvapení
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V tomto týdnu vstoupíme do Blíženců, čekají nás tak energetické změny, které se projeví na našem uvažování. Znamení zvěrokruhu budou mít odvahu k velkým životním rozhodnutím, ale také sklony k ukvapenosti či lenošení. Pojďte se podívat, co si na dnešek hvězdy přichystaly právě pro vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vám přejí! Podaří se vám velká věc, která předurčí váš budoucí život. Mohlo by se tak jednat o povýšení v práci nebo dokončení velkého projektu, který zaznamená obrovský úspěch. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybám dnes hrozí v práci pořádná pohroma. Dejte si pozor, zda jste odevzdali všechny své úkoly. Nebo možná kolega ve vás vidí více než spolupracovníka? To by nemuselo dopadnout dobře! V galerii najdete dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani, dejte si dnes pozor na dusno doma. Máte nevyřešené problémy, které neustále valíte před sebou. Zkuste více pracovat na svém klidu a vnímání věcí kolem sebe. Momentálně vám to příliš nejde. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býky čeká velká láska! Buď si užijete úžasný romantický večer, nebo potkáte novou osobu, která vám zamává životem. Jste připraveni? Protože tohle bude opravdu jízda! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Přestaňte se bát života a zkrátka žijte! Pokud nikdy neriskujete, zůstáváte v komfortní zóně. Nezapomeňte, že žijete jen jednou. Uvědomění vlastní smrtelnosti nám umožní vnímat život se všemi jeho dary. V galerii najdete úterní tip.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rakům dnes hvězdy přejí v tom, aby si zachovali svůj klid a rozvahu. Zkuste vše řešit tak, abyste skutečně došli k řešení. Nikoliv k tomu, abyste rozvíjeli konflikt. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy dnes přichystaly.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nezapomeňte, láska léčí. Věnujte vašemu vztahu dostatečnou péči a pozornost, poslední dobou dáváte více času práci. V rodině vás čeká šťastná novina, v práci naopak hrozí konflikty. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pannám hvězdy přejí, pokud se chystáte k jakémukoliv kroku, je vhodná doba. Dbejte více na váš společenský život, poslední dobou se zbytečně zavíráte doma. V galerii najdete, čeho se dnes naopak vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy, pamatujte si, že se ke všemu nemusíte vyjadřovat. Každému nezáleží na vašem názoru a je to tak v pořádku. Občas máte potřebu ostatní přesvědčovat o své pravdě, ale už si konečně přiznejte, že je to zbytečná energie. V galerii najdete tip na dnešek.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štírům dnes hvězdy přejí ve financích. Budete velmi uvážliví, v posledních dnech jste rozhazovali. Správný čas je však na investice a koupi nemovitosti. Vaše velké životní kroky se blíží! V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci v posledních dnech zapomněli na své snažení, které ukazovali v posledních dnech, a vrátili se k lenosti. To by se vám mohlo krutě vymstít, protože energie bude dnes opravdu potřeba. Čeká vás velké rozhodnutí! Na co si dnes dát pozor? Najdete v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi se v posledních dnech straní svých blízkých a nejlépe jim je samotným. Zapomínáte však, že někdo kolem vás potřebuje vaši pomoc a bojí se o ni říct. Dařit se vám bude především v partnerském vztahu, ve kterém vyřešíte velkou neshodu. Tip na dnešek v galerii.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy