Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na úterý: Štíry čekají problémy ve vztazích, Vodnáře pochybnosti

Horoskop na dnešní den úterý 25. května: Štíry čekají problémy ve vztazích
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na magické úterý 25. 5. 2021, které přináší mnoho energie už svou kombinací čísel. Dejte dnes na znamení a symboly, které vám život pošle do cesty. Budou mít svůj význam. Víte, co čeká dnes právě vás? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

S přicházejícím úplňkem budete čelit velkým pochybnostem o sobě samých, a to zejména co se financí týče. Vypadá to, že si vůbec nevěříte. Ve skutečnosti však vše dopadne ještě lépe, než si vůbec teď představujete. V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby, čeká vás konflikt v partnerských vztazích! Pozor si dejte zejména na staré křivdy a nezahojené rány. Zničehonic by vám mohlo přijít na mysl, že jste vše ještě nevyřešili. A hádka bude na světě. V galerii najdete, na co dalšího si dát dnes pozor.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud někdo jiný dokázal to, po čem toužíte vy, neplyne z toho, že to máte hned zabalit. Znamená to, že to dokázat můžete taky! Seberte veškerou odvahu a běžte do toho. To, co vám brání, je jen strach, který lže. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Neberte dnes ohled na názor ostatních, oni nežijí váš život. Vždy využívejte svou intuici, která je moudrá a ví, kam vás navést. Život vždy ví, co je pro vás v dané období nejlepší. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Mezi přáteli jste se odcizili, zkuste to dnes napravit. Zavolejte těm, se kterými jste dlouho nemluvili, a naplánujte setkání, při kterém vypnete hlavu a zapomenete na starosti. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Plánujete děti a neustále přemýšlíte nad tím, kdy je ten správný čas? Pokud budete přemýšlet příliš, možná dojdete k tomu, že správný čas není nikdy. Zkuste toto téma nadhodit dnes večer svému partnerovi. Co si o tom myslí? V galerii najdete dnešní tip.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud potřebujete na pracovišti něco řešit, zkuste to dnes přátelským způsobem. Nátlakem nevyřešíte vůbec nic. Někteří kolegové neberou váš názor vážně, neboť jste ho v minulých týdnech často měnili. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Občas se vám zdá, že život běží rychle a vy ho nestíháte? Mějte trpělivost, vše se poskládá přesně tak, jak má. Jste vedeni shora a už teď jste v pořádku. Vaše cesta je v naprostém souladu a má svůj smysl. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přemýšlejte nad tím, že váš názor nemusí být totožný s tím, jak žije druhý. Vaše rady jsou jistě cenné, ale ne vždy padnou na úrodnou půdu. To, co děláte, je, že se okamžitě urážíte, protože se ostatní nechovají, jak čekáte. Je to skutečně nutné? Dnešní tip máte v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

V partnerských vztazích potřebujete nastolit harmonii a klid, dusno vám k ničemu není. Máte občas potíž v tom, že chcete vše hned a nerespektujete přirozenou cestu vašeho života a vaší duše. V galerii najdete, jaké novinky vás dnes čekají.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Soustřeďte se na své finance a pracujte na tom, abyste do čtvrt roku žili v hojnosti. Jen to vám momentálně přinese potřebný klid, který tolik hledáte. Někdy se nevyplatí nechávat vše na náhodě. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Buďte oporou pro svou rodinu, čeká vás mnoho změn. Budou pozitivní, pokud k nim takto přistoupíte. Nezapomínejte však ani na své potřeby a na to, aby vám pro pomoc ostatním vždy zbývalo dostatečně energie. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtete si měsíční horoskop ➔

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy