Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na úterý: Štíři najdou rovnováhu, Panny čekají milostné hrátky

Denní horoskop na úterý 20. dubna: Štíři najdou rovnováhu
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Úterý 20. 4. 2021 se ponese na vlně lásky a porozumění ve vztazích! Znamení zvěrokruhu budou mít co dělat, aby ustála vše bez negativních myšlenek, ale jak že se to říká? Naděje umírá poslední? Pojďte se s námi podívat, co si hvězdy přichystaly právě pro vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nedělejte si dnes žádné iluze o tom, jaké úterý bude. Vy chcete pořád všechno hned a ono to tak lehké není. Každá změna má svůj proces, na které můžete potkat úspěchy i nezdary. Věřte tomu, že vše už se teď skládá přesně tak, jak má. Do života vám přichází úžasné možnosti, jen jim přisuďte důležitost. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dnes vás čekají úspěchy v práci! Těšte se na produktivní den, kdy zvládnete vše, co potřebujete. Dokonce je ve vzduchu povýšení. Dařit se vám bude i v oblasti vztahů. Nezadané Ryby mají šanci potkat spřízněnou duši, zadaní pocítí příval lásky. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes budete myslet na lásku. Ať už ke svému partnerovi, na tu, která vám v životě chybí, ke své rodině nebo přátelům. Budete ji více než kdy dřív vnímat jako smysl života a něco, co potřebujete chránit. Věřte, že máte v sobě lásky tolik jako už dlouho ne. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud máte dnes problém s koncentrací, zkuste si při práci pustit koncentrační hudbu. Napište si diář, přesně si vymezte úkoly, které potřebujete splnit, a vyčistěte svůj stůl plný restů. Hvězdy vám přejí, abyste zvládli úplně vše, co si přejete. Na co dalšího se můžete těšit? Najdete v galerii!


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Vypadá to, že dnes budete řešit otázku své existence, svých kroků a cílů. Máte potřebu vystoupit ze zajetých kolejí a udělat něco jinak, než tomu bylo doposud. Všechny vaše kroky se vždy poskládají do toho, co mělo být, a zavedou vás tam, kam dojít chcete. V galerii najdete dnešní tip.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte se pro dnešek více svému zdraví a omezte potraviny, které vašemu tělu nic nepřináší. Vynechte pití slazených nápojů, soustřeďte se na kvalitu toho, co přijímáte. Vaše tělo se vám tisíckrát odvděčí, pokud si uvědomíte, že potřebujete, aby fungovalo a bylo zdravé. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Potřebujete si odpočinout, a to hlavně psychicky. Nemůžete na sebe přijímat zodpovědnost za život všech okolo, stejně jako nemůžete pomoct každému, kdo si vaši pomoc žádá. Vždy myslete na to, aby dostatek energie zůstával i pro vás. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes to vypadá na milostné hrátky! Už dlouho jste se s partnerem nevěnovali sami sobě tak, jak potřebujete. Nezapomínejte, že s intimitou se pojí kvalita komunikace mezi partnery. Nejde tak jen o to být si blíž v posteli a při sexu, ale být si blíž v každý moment vašeho vztahu. V galerii najdete dnešní tip.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes budete trochu rekapitulovat své přechozí životní kroky a přemýšlet, kam vás skutečně dovedly. Kdybyste neudělali vše tak, jak jste udělali, nebyli byste dnes tam, kde jste. Nevěděli byste to, co víte. Zkuste to dnes přijmout s vděčností a přemýšlet, co můžete udělat především pro svou budoucnost. V galerii najdete, na co dalšího se dnes těšit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte velkou šanci dnes najít rovnováhu, harmonii a klid. Hvězdy predikují, že by se mělo jednat o zlom ve vašem životě, díky kterému se konečně posunete ke svým vysněným cílům. Nebičujte sami sebe za to, že někdy nejde vše podle plánu. Cíl znáte, víc dnes nepotřebujete. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vypadá to, že dnes máte nula energie, abyste fungovali tak, jak jste zářili poslední týdny. Je to úplně normální balanc. Skoro jako by vás děsily všechny ty cíle a životní mety, které jste si v posledních dnech nastavili. Bojíte se, kolik za tím bude práce? Nevěříte si? Zkuste dnes najít ten důvod, proč se takhle cítíte. V galerii najdete, na co se dnes těšit.Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ze všech stran se na vás valí úspěch ostatních a vy máte pocit, že za nimi zaostáváte? Dneska budete úzkostnější více než kdy před tím. Není nic jednoduššího než si vytvořit kolem sebe okruh lidí, který vás stresovat nebude. Nebo si připustit, že taky nejste perfektní a začít makat. V galerii najdete dnešní tip.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy