Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Denní horoskop na úterý: Ryby se zaměří na svou rodinu, Blížence čeká perfektní den

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co pro vás hvězdy přichystaly na úterý 6. 12. 2022? Ještě stále je ve vzduchu mikulášská kouzelná energie, která vám umožní zhmotnit své přání. Pokud se chystáte na předsevzetí, už teď je můžete podpořit tak, že se na ně začnete intenzivně soustředit. V úvahu přichází i meditace nebo řízená vizualizace.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zaměřte se na to, co vám v životě dělá opravdu radost, abyste znovu načerpali potřebnou sílu. Oporu najdete zejména ve svém partnerovi, se kterým vám to teď šlape na jedničku. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Užívejte si chvíle se svou rodinou, kterých je teď vzhledem k vašemu pracovnímu vytížení opravdu málo. Někdo z vašeho blízkého okolí by v nejbližších dnech mohl potřebovat pomoc. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Není nic, kvůli čemu byste se měli teď rozčilovat. V otázkách lásky máte teď sice trochu nejasno, už brzy by ale mohl váš partner udělat něco, co vás přesvědčí o vaší pravdě. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes se nezapomeňte teple obléknout, abyste neprochladli. Skončilo by to minimálně týdnem v posteli a váš pocit, že nic nestíháte, by se ještě znásobil. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes vám vše bude perfektně vycházet. Ačkoli jste si mysleli, že už se snad ani nedočkáte nějakého dobra, zjistíte, že jste celou dobu šli tou správnou cestou. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nebudete mít náladu na velkou společnost, spíše by vám bodla horká vana a dobrá kniha. Nenechte se dnes přesvědčit, že byste zkrátka měli. Myslete na svou duševní pohodu. V galerii najdete tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Špatnou náladu dnes spolehlivě zažehnáte hudbou. Pusťte si do uší svou oblíbenou píseň a pořádně si na ni zatancujte! Pokud se do pohybů ponoříte, odplavíte negativní energii. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Bez ohledu na to, jaké jsou teď vaše plány, bavte se. Myslete na to, aby vám každý váš životní krok přinášel potřebnou radost. Za špatnou náladu vás stejně nikdo nepochválí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Je nejvyšší čas, abyste se zařídili sami pro sebe. Ať už toužíte rozjet vlastní podnikání nebo hledáte přivýdělek, bez vaší iniciativy to nepůjde. Podívejte se po odbornících, kteří vám dobře poradí. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes dostanete příležitost vycestovat do zahraničí. Některým to bude připadat jako spása z nebes, druzí ale nebudou chtít pryč z předvánoční atmosféry. Vaše volba rozhodne, co ve vašem životě nadále zůstane. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vyznejte se ze svých citů, dnes bude ideální příležitost. Objekt vašeho zájmu bude totiž otevřený diskuzi. I kdyby to do budoucna nevyšlo, budete vědět, na čem jste. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nesnažte se vše urputně kontrolovat, stejně to nebude mít žádný výsledek. Naopak dovolte životu, aby se děl. Proud myšlenek vás dovede přesně tam, kam potřebujete. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy