Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Ryby čekají zázraky, Váhy získají ztracenou odvahu

Horoskop na dnešní den úterý 2. listopadu: Ryby čekají zázraky
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám každodenní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu! Pojďte se podívat, co vás v úterý 2. 11. 2021 čeká a nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnešek pro vás bude skutečně výjimečným dnem. Uvidíte, že se konečně zhmotňují vaše nejtajnější sny. Čerpejte energii z přírody. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zázraky kolem vás na sebe nenechají dlouho čekat! Užívejte si vztahy, které jste si vybudovali, ať už partnerské či přátelské. Poslední dobou se vám vážně daří. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V pracovněprávních vztazích se vám dnes bude dařit. S nadřízeným vyřešíte veškeré neshody. Dokonce by vám mohl zvýšit mzdu, ocení vaše nedávné úspěchy. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pochmurné počasí vám na náladě nepřidává. Naopak je pro vás složité udržet si nějakou pracovní morálku, nejraději byste jen spali. Zaměřte se v tomto období více na sebe. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pracujte na svém sebevědomí. Pokud se budete snažit neustále někomu dokazovat svou hodnotu, bude vás to srážet ještě níže. Nikdy se nemůžete zavděčit všem. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vyrazte někam s kolegy z práce. Potřebujete si popovídat otevřeně o práci s někým zasvěceným. Když to doma vyprávíte partnerovi, je to spíše váš monolog. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Otevřeně si s partnerem promluvte o tom, co vás momentálně trápí. Je nejvyšší čas, abyste začali být upřímní a nehráli neustále nějaké divadlo. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Užívejte si každý moment, který dnes zažijete. Večer budete mít příležitost popovídat si s blízkým přítelem, který by vám mohl přednést zajímavý úhel pohledu na věc, kterou dlouhodobě řešíte. V galerii najdete tip na úterý.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte dnes odvážní a nebojte se pozitivních změn. Máte k nim nakročeno, pokud se opět nezaleknete. V partnerském vztahu byste měli řešit stereotyp, který vás zastihl. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Uvědomte si prchlivost okamžiku, neztrácejte čas nad věcmi, které vás za 5 let trápit nebudou. Vstupte do listopadu s pozitivní myslí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Partner vás překvapí něčím, co byste od něj opravdu nečekali. Ať už to může být honosná večeře nebo polibek v nevšední chvíli, zahřejete vás to u srdce a znovu si připomenete, co v něm máte za poklad. V galerii najdete co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud se dnes zblázníte a začnete nakupovat vánoční dárky s takovým předstihem, partner vás pravděpodobně bude mít za blázna. Zkuste nebýt zbrklí. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články