Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na úterý: Ryby čeká velké štěstí, u Blíženců to bude skřípat

Horoskop na dnešní den úterý 6. července: Ryby čeká velké štěstí, u Blíženců to bude trochu skřípat
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V úterý 6. 7. 2021 nás čeká nejen poslední den volna, ale i změny v mezilidských vztazích. Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily a co nás dnes nemine. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý proběhne velké čištění energií, po kterém by se vám mohlo začít konečně dařit ve všem, o co momentálně stojíte. Nepřestávejte věřit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, čeká vás velké štěstí! Zejména ti nezadaní z vás, kteří už dlouho touží po lásce, se dočkají svého vysněného partnera. Lásky je tu pro vás dost. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

To, co vám dnešek nabídne, má velký potenciál vás posunout blíže k vašim snům. Mějte oči otevřené a vnímejte, jaká vám vesmír přináší znamení. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Neváhejte se obrátit s prosbou o radu na ostatní. Rádi vám ji poskytnou. Poslední den volna využijte k odpočinku a nabrání sil na další dny. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Doma to dnes bude trochu skřípat. Rozhodně není vhodný čas, abyste řešili problémy budoucnosti. Neshodnete se vůbec na ničem. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás dnes čekají pracovní povinnosti, zřejmě vám to nepůjde od ruky tak, jak jste představovali. Vliv na to bude mít velká únava. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte dnes zkrátka šťastní, zasloužíte si to. Oslavte každý svůj úspěch a pochvalte se za to, co už jste dokázali. Zkuste žít trochu s lehkostí. V galerii najdete dnešní tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ve vzduchu je láska! Potkáte osobu, která vám kompletně změní život. Léto přímo vybízí k tomu, abyste se utrhli ze řetězu a užili si pořádnou vášeň! V galerii najdete, co vám udělá radost.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V posledních dnech vás zahltily starosti, které vám berou každodenní radost. Dnes by jim mohl být konec, vyřešíte vše potřebné. Věřte hvězdám. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Všechno, co už vám více neslouží, dosáhne dnes svého konce. Energie, které jsou stále kolem nás, dávají velký prostor pro změnu. Bez starostí do toho jděte! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud čekáte na znamení, tohle je ono. Občas bývá otcem neúspěchu jen nedůvěra v sebe samé. Zachovejte si zdravé sebevědomí a vše dobře dopadne. V galerii najdete úterní tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Konečně jste navázali pochroumané vztahy se svou rodinou a máte tak šanci prožít skutečně krásné léto plné oslav, grilování a opalování u bazénu. V galerii najdete, na co se připravit.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy