Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Denní horoskop na úterý: Ryby čeká emotivní den, Štíři ohrozí důvěru svého partnera

Horoskop na dnešní den úterý 31. srpna: Ryby čeká emotivní den, Štíři ohrozí důvěru svého partnera
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Poslední den srpna roku 2021 je tady! Podívejte se, co si na konec prázdnin hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily a co vás v úterý 31. 8. 2021 nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Napojte se dnes zpátky na sebe a pracujte na svém vědomí. V posledních dnech jste až příliš zaměření na okolní svět a zapomínáte naslouchat znamením vesmíru. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ať se vám dnes stane cokoli, měli byste zachovat chladnou hlavu a nevyvádět. Všechno na konci dne povede ke správnému závěru. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pečlivě si dnes hlídejte vaše věci, mohlo by dojít ke ztrátě. V pracovních vztazích budete řešit důležitý úkol, který pomůže nastartovat vaši kariéru. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pozor na hádku s partnerem! Máte naprosto odlišné názory, co se financí týče. Dnes však budete upřednostňovat svůj názor a nedáte prostor pro diskuzi. V galerii najdete dnešní tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neustále si vizualizujte své sny, ať nezapomenete, na co tvrdě dřete. Pokud v poslední době ztrácíte motivaci, obnovte svou nástěnku snů a vizí. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnešek bude ve znamení romantiky. Připravte pro svého partnera překvapení, až přijde z práce. Klidně v podobě horké vany s esenciálním olejem nebo dobré večeře. V galerii najdete, na co ještě se dnes připravit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neměli byste odkládat návštěvu lékaře. Vaše zdravotní problémy by to jen zhoršilo. Dejte si také pozor na přemíru stresu. Škodíte sami sobě. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hádka s příbuzným bude dnes opravdu eskalovat. Nejste ochotni přijmout, že někdo jiný žije odlišným způsobem než vy. Netrestejte lidi za to, že s vámi nesouhlasí. V galerii najdete, jaké novinky vás čekají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Očekávejte velké změny ve vašem životě. Pokud vám někdo nabídne pomoc, netvařte se, že ji nepotřebujete. S díky ji přijměte. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Svým chováním ohrožujete partnerovu důvěru. Ačkoli máte momentálně pocit, že jste neohrozitelní, zahráváte si s ohněm. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den se soustředíte primárně na vaši kariéru. Ačkoli jste v posledních dnech bojovali s leností, dostanete pádný důvod, proč se začít pořádně snažit. V galerii najdete dnešní tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čeká vás velmi úspěšný den. V práci budete vůdcem mezi všemi kolegy, kteří k vám budou vzhlížet. Rovněž byste se měli naučit sdílet své pocity se svými blízkými. V galerii najdete, na co nového se dnes těšit.


Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy