Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na úterý: Ryby by si měly dát pozor na žárlivost, Vodnářům hvězdy přejí

Horoskop na dnešní den úterý 4. května: Vodnářům hvězdy přejí
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V úterý 4. 5. 2021 nás čeká velmi dobrá energie, která je tu pro všechna znamení zvěrokruhu. Pojďte se s námi podívat, co si hvězdy přichystaly právě pro vás a co nikoho nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý vás čeká nával vděčnosti za vše, co ve svém životě momentálně máte a co budujete. Čeká vás náročný pracovní den, který se povede na výbornou a sklidíte velký úspěch. Hvězdy při vás stojí! V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, dejte si dnes pozor na žárlivost a výčitky, které by se z vašich úst mohly snést na hlavu partnera. Pravděpodobně by to však vůbec nepochopil, a tak by vás čekalo dlouhé dusno, které by se těžko napravovalo. V galerii najdete, jak se toho vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pusťte se s odvahou do nových projektů, které se vám dnes nabídnou, budou stát za to. Už od rána budete oplývat neuvěřitelnou energií, díky které vše zvládnete absolutně na jedničku! V galerii najdete, na co dalšího se dnes těšit.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud toužíte po určitém finančním obnose, zkuste si ho vizualizovat a představit si, na co přesně byste peníze využili a jak se budete cítit, až je skutečně budete mít. Pomůže vám to v přesném nastavení vašich cílů. V galerii najdete úterní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Buďte dnes opravdoví a nastavte sami sobě hranice. Abyste něčeho dosáhli v budoucnu, musíte se skutečně snažit teď! Žádný sen není moc velký, pokud si to dokáže představit, dokážete to i uskutečnit. V galerii najdete, co vám v tom pomůže.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Začínají se dít vážně skvělé věci! Sami určitě víte, že se dnes cítíte nadmíru dobře a vše vám jde od ruky. Neustávejte ve svém snažení, vesmír vám brzy do cesty pošle znamení. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Věnujte pozornost svým instinktům a řiďte se dnes hlavně svým srdcem. Pokud máte pocit, že se v čemkoliv nemůžete rozhodnout, věřte sami sobě! Vy to v sobě máte, dokážete to. V galerii najdete, na co dalšího se můžete dnes těšit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dostávají se vám do hlavy pochybnosti o způsobu vašeho života, který se liší od toho, co jste si vždy přáli. Problém je, že sedíte na zadku a fňukáte, místo toho, abyste vyrazili svým snům kupředu. Není na čase to změnit? V galerii najdete tip na dnešek.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nepředstíráte už dlouho, že jste někým jiným? Nepotlačujete své skutečné pocity a to, kým jste doopravdy? Zaměřte se na to, co cítíte, jakým způsobem jednáte. Dnes to bude opravdu důležité. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyjádřete dnes city tomu, komu je už dlouho vyjádřit chcete. Uvidíte, že se vše povede až překvapivě dobře a bude to pro vás znamenat obrovský posun v životě. Hvězdy vám drží palce! V galerii najdete, kdo by tím tajemným neznámým mohl být.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Máte za sebou partnerský spor, který vám trochu narušil vaši harmonickou energii. Zkuste vidět i za roh, co za tím skutečně bylo? Co si z toho můžete vzít? Partner vás potřebuje víc než kdy jindy. Nechte to plavat. V galerii najdete úterní tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Rodina pro vás dnes bude důležitější více než kdy dřív. Uvědomíte si, jak velké štěstí máte a jak je důležité, abyste o svůj domov pečovali. Probuďte v sobě city, které si zakazujete prožít. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy