Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na úterý: Ryby budou řešit staré křivdy, Blížence naštve rodina

Horoskop na dnešní den úterý 6. dubna: Ryby budou řešit staré křivdy, Blížence naštve rodina
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
Pozdní začátek pracovního týdne nám přináší mnoho zajímavostí. Kdo by si měl dávat pozor za volantem, kdo se potřebuje zklidnit a komu hvězdy přejí? Pojďte se s námi podívat na to, jaké bude první dubnové úterý.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste se zamyslet na tím, jestli si přeci jen zbytečně často netrváte na svém. Váš názor nemusí být vždy ten nejlepší a i ostatní vás mají co naučit. Vy si to jen neumíte připustit. V galerii najdete tip na úterní začátek pracovního týdne!

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Někdo, komu jste v minulosti způsobili křivdu, na to pořád myslí. Popřemýšlejte, komu dlužíte omluvu, a neváhejte s tím. Dotyčného pořádně překvapíte a rozhodně to nezůstane bez odezvy. Podívejte se do galerie na to, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte v životě někoho, ke komu vás to táhne jako magnet. Nezadaní Berani by měli přemýšlet, zda to nezpůsobují hlubší city, který by měli věnovat pozornost. Zadaní Berani by však měli dát ruce pryč, protože si zadělávají na problém. V galerii najdete úterní tip.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci, dejte si dnes pozor na své řidičské schopnosti! Opravdu se někdy chováte na těch silnicích až nezodpovědně, nepřijde vám? Chtějte pro sebe takové bezpečí, jaké zajišťujete pro své nejbližší. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Rodina vás dnes pěkně namíchne, zřejmě pořád neumí respektovat, že jste dospělí a o svém životě si rozhodujete sami. Nemusí vás to hned rozčílit, myslí to dobře. I když to podávají nešťastným způsobem. Podívejte se do galerie, co dalšího vás dnes čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte dnes větší pozornost své tělesné schránce. Nezapomínejte, že vaše tělo potřebujete na celý život. Zkuste se zamyslet nad tím, co byste pro sebe mohli udělat lépe. Více se hýbat? Lépe jíst? V galerii najdete, co vám dnes udělá radost!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nechováte vy se teď trochu jak šílení, co? Možná řešíte nějakou starost dost nešťastným způsobem. Intuice, Lvi, intuice! Zkuste ji trénovat, zkuste nacítit ten pocit, který při určitém rozhodnutí máte. Poradí vám. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Věnujte se svému partnerskému vztahu. Potřebuje čas a prostor, potřebuje chvíli zkrátka jen tak být. Občas chcete vše hned a toužíte po změnách, pro které ve vašem životě teď ani není místo. Vše má svůj čas, nezapomínejte. V galerii najdete úterní tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tak trochu někomu šlapete na plíce, není to tak? Vypadá to, že někoho svým jednáním dusíte. Pamatujte, že chování ostatních není vaše zodpovědnost. Ovlivníte ho jen do té míry, do které vám to druhý člověk dovolí. Podívejte se do galerie, čeho se dnes vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Porozumění v partnerském vztahu bude dnes vážně oříšek. Ani nevíte proč, ale zkrátka nemůžete najít společnou řeč. Nemyslete si, že jste jediní, tato situace a celková změna trávení volného času je těžká pro všechny. Zkuste trochu ubrat. A bude líp. Tip na úterý najdete v galerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Návrat do pracovního procesu bude pro vás trochu pomalý. Ačkoliv jste byli z tak dlouhého volna překvapeni, docela to bodlo, ne? Vezměte si z toho, že potřebujete víc odpočívat. A že život není jen práce. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Potřebujete v životě vždy dosáhnout toho nejlepšího. Nejvyšší meta však může znamenat, že za sebou necháváte ostatní věci, které vám dělají radost. Zkuste si pro sebe najít v životě zdravý balanc. Jen práce vás šťastným neudělá. Tip na úterý najdete v galerii.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na duben ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy