Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na úterý: Raky čeká velké usmíření, Pannám hrozí malér v práci

Horoskop na dnešní den úterý 8. června: Pannám hrozí malér v práci
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na úterý 8. 6. 2021. Které znamení čekají problémy, kdo naopak vyřeší pracovní neshody a komu hrozí rozpad vztahu? Pojďte se podívat, co čeká dnes právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý dejte prostor novému a nebojte se toho, co vám život nabídne. Vesmír je daleko moudřejší než vy, už teď ví, jakými kroky vás vede. Čeho se bojíte? Proč se bráníte? V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V úterý si dejte pozor na partnerské konflikty. Neudržíte své emoce na uzdě a vzduchem by mohly létat i talíře! Už dlouho v sobě máte potlačovaný hněv, který dnes bude úřadovat. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beranům hvězdy přejí v dokončení velkého projektu a nastavení hranic. Pokud už jste měli dlouhou dobu pocit, že někdo narušuje vaši osobní zónu, teď je nejlepší možnost, jak mu to dát najevo a zarazit to. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dejte si dnes pozor, ať se zbytečně nerozhádáte s rodinou. Můžete mít na určitou věc jiné názory, to však ještě neznamená, že pohledy ostatních nebudete respektovat. Vymstilo by se vám to. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, neklesejte na mysli! Ačkoli dnešek zpočátku nevypadá vůbec slibně, opak bude pravdou. Narazíte na člověka, který vám pomůže ve velkém životním posunu. V galerii najdete, co dalšího vás dnes nemine.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Čeká vás velké usmíření. Strasti minulých dní, které vás tížily, se rozplynou jako pára nad hrncem. Dnes dbejte na svou stravu a správnou výživu. Vaše sny už se brzy splní. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Všechno, co si dokážete představit, můžete i mít. Věřte si. A především tomu, že jste mnohem lepší, než si o sobě momentálně myslíte. Vyhněte se dnes všem hádkám a pracujte na tom, co je podstatné. Dnešní tip najdete v galerii.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pannám dnes hrozí malér v práci. Nedáváte pozor, chybí vám soustředěnost a neodvádíte své pracovní povinnosti tak, jak tomu bylo doposud. Váš nadřízený si toho všimne a nebude to příjemný rozhovor. V galerii najdete, co vás dnes naopak potěší.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zkuste zapracovat na své efektivitě. Naplánujte si den tak, abyste zvládli vše, co potřebujete, a měli dobrý pocit z odvedené práce. Pokud děláte páté přes deváté, jak to asi může skončit? V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štírům hrozí změny v partnerských vztazích. Zkuste zapřemýšlet, co by vám skutečně pomohlo k tomu, abyste uměli správně říci, co od druhého očekáváte. Zatím jste v podivném vzduchoprázdnu. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, v poslední době vážně nejste ve své kůži. Rozhodnutí, která děláte, vůbec nedávají smysl a pouze vám ztěžují život. Vyvarujte se všeho, co uvnitř sebe zkrátka necítíte jako dobré. V galerii najdete, co vám dnes může pomoci.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V úterý se věnujte primárně své rodině, kterou jste v posledních dnech zanedbávali. Uvařte dobré jídlo, pořádně si doma ukliďte a uvidíte ten rozdíl. Potřebujete zase fungovat jako tým. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy