Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Raci ukážou velkou odvahu, pro Kozorohy je tu opět karma

Dívku z vesnice chce prostě každý.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ti Kozorozi dostávají v posledních týdnech pořádně za vyučenou! Ani dnes tomu nebude jinak. Karma bude úřadovat hlavně u nich, nevyhne se však nikomu. Ve vzduchu je taky silná energie blížícího se novoluní. Co vás čeká v úterý 5. 10. 2021?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během zítřka vás čeká těžká zkouška - budete muset projevit důvěru v život a Vesmír. Věci, které vám ještě teď nedávají smysl, se poskládají brzy dohromady. Jste připraveni? V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybám už dlouho svítá na lepší časy, pořád to však vypadá, že se nic neděje. Neprojevujete dostatek aktivity a nepřipouštíte změny. Zamyslete se. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci budete mít dostatek odvahy, abyste projevili svůj názor a postavili se sami za sebe. Získáte díky tomu uznání, po kterém dlouho toužíte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pozor na nevěru, zase vás bude lákat zakázané ovoce! Tento podzim jste skutečně odvážní. Jestli si chcete šlapat po štěstí, děláte to naprosto bravurně, Býci. V galerii najdete váš dnešní tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům hrozí rodinné konflikty! Neustále mlčíte a neříkáte to, co si skutečně myslíte. To by se dnes mohlo změnit. Pobouříte tím své blízké. Vše dopadne dobře, když si zachováte slušnost. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, mějte odvahu vykročit za svými sny. Ačkoliv se taková cesta může zdát z počátku nekomfortní, není nic lepšího. Pokud zůstanete na místě, budete litovat. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste se na chvíli odpojit od sociálních sítí a vnímejte svět kolem sebe. Vaše sociální bublina už by potřebovala trochu obměnit, takhle jste pořád v tom samém. V galerii najdete, co by vás dnes mohlo rozčílit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pusťte si do svého života trochu humoru! Jste pořád tak vážní a zapomínáte si užívat život. Nezadaní by mohli na toho pravého partnera dnes narazit v pracovním prostředí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Budete překvapeni, kolik dobrých lidí kolem vás je. Musíte je však začít vnímat a přestat žít jen pro sebe. Každý těžká chvíle má svůj konec. Věřte v něj. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V lásce vám dnes přáno nebude. Ať už jste zadaní či nikoliv, zažijete menší trable. Díky nim byste však mohli přijít na to, co je dlouhodobě příčina vaší pochmurné nálady. V galerii najdete tip na úterý.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Uvědomte si, že na vztahu se musí neustále pracovat. Nemůžete nechat vašeho partnera bez povšimnutí a čekat, že vše bude dobré. Občas stojí za to bojovat. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

U vás bude tento den úřadovat karma. Co zasejete, to sklidíte. Je jen na vás, jak jste se v poslední době chovali k ostatním a co se vám do života vrátí. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články