Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Panny vytočí přátelé, Střelce čeká doma pořádné dusno

Horoskop na dnešní den úterý 9. listopadu: Panny vytočí přátelé, Střelce čeká doma pořádné dusno
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na úterý 8. 11. 2021. Energie Štíra jsou v plné síle, a tak není divu, že i tento den bude velmi emotivní a pro mnohá znamení zvěrokruhu složitý. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V úterý se věnujte svému partnerovi a neberte si práci do postele. Potřebujete k sobě znovu najít cestu a obnovit blízkost. Zdá se, že v posledních dnech jste byli myšlenkami úplně mimo. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

S přicházejícím podzimem budete mít více času na domácí práce a vaření. Zdá se, že tak budete zkoušet nové recepty i přestavovat domácnost! V práci pozor na konflikt s nadřízeným. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Každá situace ve vašem životě měla a nadále i má svůj význam. Naučte se vidět ve všem poučení a svůj vlastní růst. Uvidíte, jak lehce se vám bude potom dýchat. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V lásce vám dnes hvězdy budou opravdu přát. Pokud dáte příležitost i osobě, která by vás možná na první pohled jindy nezaujala, můžete najít skutečný poklad. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Rýsuje se vám zajímavá pracovní příležitost. Pokud toužíte na konci roku po změně, tentokrát se vám opravdu bude dařit. Je na čase dát své záležitosti do pořádku. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes je pravý den, abyste prodali nepotřebné věci. Zkuste to doma trochu protřídit a ještě si nějakou tu korunu přivydělat. Možná budete trochu v šoku, jak se vám navýšily výdaje. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes byste se rozhodně neměli smířit s první variantou, kterou vám někdo nabídne. Hledejte možnosti a cesty, které na první pohled nemusí být dobré. Opak bude pravdou! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Rady vašich přátel vás dnes budou vytáčet doběla. Zřejmě máte na věci jiný názor a ten svůj urputně prosazujete. Zkuste trochu lépe komunikovat a respektovat i ostatní. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V úterý budete muset komunikovat s osobou, která rozhodně není vaší spřízněnou duší. V práci vám zadají úkol, který se prvotně bude zdát nad vaše síly, a tak budete hledat radu. Věci se však dobře vyřeší. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud vám dnes bude partner lézt na nervy, snažte se mu vyhnout. Další zbytečná hádka vám za to opravdu nestojí. Soustřeďte se na sebe a trochu uklidněte své emoce. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V práci budete mít dnes úspěšný den! Doma tomu ale bude přesně naopak. Partner by vám mohl vyčíst, že je na vše sám a vy mu s ničím nepomáháte. To vás rozčílí a hádka bude na světě. V galerii najdete tip na úterý.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Srovnejte si v hlavě, co bude pro vás v současné situaci lepší. Nemusíte se rozhodnout hned. Pokud to vesmíru dovolíte, ukáže vám možnosti, které vás do teď nenapadly. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Související články

Další články