Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na úterý: Panny pocítí silnou erotickou energii, Váhy budou uvažovat o budoucnosti

Horoskop na dnešní den úterý 13. července: Panny pocítí silnou erotickou energii
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na úterý! Na znamení zvěrokruhu působí konjunkce Marsu s Venuší, která přinese nové začátky i konce. Podívejte se, co čeká dnes právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nemluvte nikomu do života, vaše priority nemusí být stejné. Určitě to myslíte dobře, to vám nikdo nevymlouvá, ale mlčte! A dneska to platí dvojnásob. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Léto v plném proudu a s ním se dostává do popředí i vaše dobrá nálada! Dnes se vám bude hodit, čeká vás v práci těžký úkol. Pusťte se do něj s odvahou. V galerii najdete dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zamyslete se, zda není vhodný čas na dovolenou. Vyhořelý pracovník není nejlepší pracovník. Pomohlo by vám i pár dnů, kdy vypnete hlavu. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Neodmítejte dnes pomoc tomu, kdo vás o ni požádá. V budoucnu vám to karma hojně vrátí. Pěstujte si půdu pro vaše další kroky. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Váš vztah zažije mírné otřesy, které by však mohly vést k hlubšímu vzájemnému pochopení. V domácnosti si dejte pozor na přílišné nakupování, vyhazujete spoustu jídla. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Partner vás překvapí. Skoro už jste ho zatratili pro to, jak se k vám v poslední době zachoval, ale znovu vám ukáže své dobré stránky. V galerii najdete, na co si dát naopak pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes budete vnímavější vůči emocím ostatních. Pokud se tak blízko vás někdo pohádá, bude to pro vás velmi náročné. Může to však pomoci k pochopení vaše okolí. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Kolem vás dnes bude velmi silná erotická energie. Celý den nebudete myslet na nic jiného než na vášnivou noc s vaším partnerem. A bude to opravdu stát za to! V galerii úterní tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes přichází čas, kdy budete přemýšlet o vaší budoucnosti. Můžete se také dostat k myšlenkám, zda protějšek, se kterým momentálně jste, je ten pravý. Podívejte se do galerie, hvězdy vám napoví.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čeká vás velký úspěch! Radost z povedeného by vám mohl narušit záblesk minulosti. Bývalý partner bude usilovat o návrat do vašeho života. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Do vašeho života hvězdy vnesou klid a mír. To, po čem toužíte, se zhmotní a vesmír vám to pošle do života. Máte se opravdu na co těšit! V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes stojí hvězdy na vaší straně! Pokud se vám do života postavily překážky, brzy pochopíte, že byly k vašemu prospěchu. Každá nesnáz může být i výhra. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy