Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Pannám nic nevyjde, Štíry čeká hádka s partnerem

Zdroj: Unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Den volna přinese i možnosti pro některé z vás. Hvězdy dnes dávají velkou šanci těm, kteří si chtějí splnit velké sny. Co čeká znamená zvěrokruhu v úterý 28. 9. 2021?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nebojte se, že by věci nedopadly, jak mají. Naopak. Vše, co potřebujete, už je teď na cestě k vám. Dejte na vaše vnitřní pocity. Ty nikdy nelžou. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

U mužů ve znamení Ryb bude tento den působit silná ženská energie. Můžete tak očekávat, že budete vnímat vše citlivěji než jiný den. Může vám to být však nápomocno. V galerii najdete tip na tento den.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nepřeceňujte se. Věřit sám v sebe je jedna věc, ale znejte své limity. Chybí vám v posledních dnech pokora a to by se vám mohlo stát osudné. Děkujte za to, co máte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Strach z neúspěchu, který v sobě dnes máte, je přirozený. Nesmíte se mu však poddávat. To, čemu se oddáte, si k vám vždy cestu najde. Jen možná v jiných podobách. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nebojte se odvážných kroků, vám dnes hvězdy rozhodně přejí! Cokoli si budete přát, pro vás na tomto světě bude. Nedejte šanci neúspěchu. Když jedna cesta selže, najděte jinou. V galerii najdete, co vás potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte pozornost tomu, jak zacházíte s financemi. Zkuste myslet i na horší časy a pracujte na tom, abyste měli na účtu vždy rezervu. Vaše kroky budou směřovat vzhůru! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Věnujte se sportovním aktivitám. Chladnější počasí vám umožňuje vrátit se k tomu, na co jste přes léto neměli čas a v čem je vám dobře. V galerii najdete, na co se dnes můžete zaměřit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Věci možná nepůjdou podle plánu, dostanete však šanci ukázat váš potenciál. Záleží jen na vás, jak se k momentální situaci postavíte a co ukážete. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jste vládnoucím znamením a to vám dává obrovskou sílu. Využijte ji k tomu, abyste posunuli svůj život zase o něco dál. Místo, kde momentálně jste, už vám nemá co nabídnout. V galerii najdete úterní tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes si dejte pozor, abyste své volno nepromarnili zbytečnými hádkami s partnerem. Život máte jen jeden a není dostatečně dlouhý na to, abyste ztráceli čas smutkem a negativitou. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Potřebujete ve vztahu projevit více své osobnosti. Pokud budete nechávat vše na svém partnerovi, jednou vás přestane potřebovat. A vy skončíte sami. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Využijte volno k tomu, abyste strávili čas se svou rodinou. Život není jen práce, zkuste upevnit vztahy. Stejné je to s vašimi přáteli. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články