Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Denní horoskop na úterý: Lvy čeká velká příležitost, Ryby nepěkné starosti

Horoskop na dnešní den úterý 11. května: Lvi čeká velká příležitost, Ryby čekají starosti
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na úterý 11. 5. 2021, který v energii novoluní přináší mnoho pozitivní energie a zodpovězení finančních otázek. Pojďte se s námi podívat na to, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co je dnes určitě nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se, že budete v úterý řešit složitý úkol, ale hravě ho zvládnete. Hvězdy vám momentálně opravdu přejí v tom, abyste svůj život posunuli dále a začali žít úplně jiný svět! V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybám to bude dnes trochu skřípat v pracovních vztazích, pozor by si měli dát zejména ti, kteří mají dlouhodobý spor s kolegou. Někomu bouchnou saze a bude to stát za to. Vy z toho však vyjdete jako vítěz. V galerii najdete, čeho se v úterý vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neumíte si zorganizovat svou práci a děláte jedno přes druhé. Nemáte pak pořádně hotový ani jeden úkol, natož dokončený. Zkuste si osvojit techniky pro efektivitu a aplikovat je velmi důsledně. Jinak se z toho brzy zblázníte. V galerii najdete dnešní tip.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Věřte, že se vaše finanční situace brzy zlepší! Do teď jste se soustředili hlavně na to, že nemáte dost, to však není ta správná cesta. Přijde k vám možná nabídka přivýdělku, která bude rozhodně stát za to. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blízký člověk po vás bude žádat odpověď ve věci, ve které se zkrátka neumíte pořád rozhodnout. Klidně si napište seznam pro a proti, uvažte všechna možná řešení. Uvidíte, že na to správné přijdete. V galerii najdete tip na úterý.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Přejte si a dopřeje vám Vesmír! Nezahálejte ve svých plánech a pořádně pracujte na tom, čeho chcete dosáhnout. Možná máte pocit, že by váš den potřeboval dvakrát tolik hodin, ale ono se brzy vše tak poskládá, že se nebudete stačit divit. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Na obzoru jsou nové pracovní příležitosti! Budete se až divit, co k vám přijde a jakou formou. Takhle jste to totiž určitě nečekali. Už jste však sami poznali, že pokud dáte svým přáním prostor, přijdou k vám naprosto nečekaně. A rychle! V galerii najdete, na co se dnes těšit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny dnes hvězdy varují před zbytečnými konflikty, které by jim v ničem nepomohly. Hromadí se ve vás vztek, který nijak neventilujete, což může způsobovat velký tlak na vás i vaše okolí. Zkuste se uklidnit například sportem. V galerii najdete dnešní tip.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes budete čelit nějakému rozhodnutí v partnerských vztazích. Nemusí to hned znamenat úvahy o rozchodu nebo změně partnera. Přehodnotíte však své postoje a uděláte nějaké změny, které mohou být poměrně zásadní. V galerii najdete, čeho se naopak vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štírům dnes přeje štěstí! Skoro by to vypadalo, že si můžete jít vsadit, hvězdy však mluví o jiné oblasti. Pokud už dlouho nad čímkoli váháte, dejte dnes na svou intuici. Co vám radí, kam vás vede? V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům hvězdy radí, aby si zachovali svou odvahu a pouštěli se do nových věcí! Možná vás občas děsí, pokud svůj život balancujete na hraně, ale kde jinde byste chtěli vzít všechna ta dobrodružství, které už jste zažili nebo vás čekají? V galerii najdete dnešní tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zkuste si dnes naplánovat aktivity na léto, abyste zkrátka měli v hlavě něco, na co se můžete těšit. Nezapomínejte, že je to v životě nesmírně důležité. Člověk by měl vždy něco vyhlížet. Zkuste to. Uvidíte, jak se vám bude žít. V galerii najdete, na co se můžete dnes těšit!
Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy