Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na úterý: Lvi ukážou své drápky, Váhy předvedou úžasné sebevědomí

Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na úterý 21. 9. 2021, který nám silně ovlivňuje úplněk ve znamení Ryb. Už víte, co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Úplněk na vás dnes bude působit celý den. Na rozdíl od ostatních znamení se vyhnete únavě. Naopak budete mít odvahu si ještě přibrat práci navíc. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Netrapte se s partnerem navzájem. Pokud cítíte, že to nefunguje, měli byste to řešit. Udržet vztah za každou cenu není řešení. V práci si dejte pozor na konflikt. V galerii najdete váš dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Konečně se vám splní sen o novém bydlení! Pokud jste dlouho hledali nové útočiště, dnes by někteří z vás konečně mohli podepsat smlouvu a dostat klíče. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes jednejte s partnerem opatrně. Zřejmě nebude mít nejlepší náladu a lehce byste mohli vyvolat konflikt. Raději mu ukažte, že máte pro jeho city pochopení. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.



Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Važte si maličkostí, které ve svém životě máte. Ačkoliv pro vás je to samozřejmost, existuje mnoho lidí, kteří nemají tolik jako vy. Vesmír miluje vděčné lidi. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věci kolem vás se dají konečně do pohybu a začnou se dít zázraky! Vytrvejte ve svém snažení, přichází zasloužená odměna. V širší rodině by se mohlo provalit velké tajemství. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tady to bude dnes trochu žhavější. Nezadaní Lvi vytasí drápky a uloví si svou vytouženou kořist. Zadaní naopak překvapí svého partnera vášnivou nocí. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Měli byste věnovat větší pozornost svým financím. Vypadá to, že vám někde zbytečně utíkají peníze, které byste mohli věnovat do renovace svého bydlení. V galerii najdete, na co si dnes musíte dát pozor!



Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pomalu se blíží vaše období, kdy budete vládnout celému zvěrokruhu. Podle toho vypadá také vaše nastavení. Jste sebevědomí a víte přesně, co děláte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Menší problémy by se mohly vyskytnout v partnerském vztahu. Nedokážete spolu s partnerem rozumně komunikovat, a tak dochází ke spoustě potlačovaného vzteku. V galerii najdete, co vám v této věci pomůže.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věnujte dnešek zařizování domácnosti a jejímu úklidu. Váš partner od vás bude žádat pomoc v důležité věci. Naopak v rodině budete nuceni někoho odmítnout. V galerii najdete tip na úterý.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kvůli úplňku budete trochu dramatičtější než obvykle. Partner to nemusí chápat, proto mu vysvětlete, z čeho plynou vaše reakce. Předejdete tak jeho domněnkám. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.

Související články

Další články